Mingi viirus sees?!

Probleemid ja küsimused SE telefonide kohta
Kasutaja avatar
Euromen
Entusiast
Telefon: Galaxy A3 2017 7.0

Re: Mingi viirus sees?!

Lugemata postitusPostitas Euromen » 30 Jaan 2016, 11:14

Mul pole pikemad aega ka Winil mingid AV olnud. Praegu on Vipre peal aga alati kinni. Vahest meenub siis kaivitan ja panen full scannile. Telefonides pole kunagi kasutanud ja ei tea kedagi kes kasutaks. Veel LG ajal ma proobisin paar nädalad, telefon oli aeglane ja pidurdas. Ja alati oli tulemus null. Mul on selline tunne et 80% AV kasutajatest on mingid blondiinid ja nutitelefonindusest kauged inimesed, kes on kindlad et meie hirmsal ajal ilma AV'eeta hakkama ei saa. Ei taha kedagi solvata kes neid kasutab, aga mul mikski selline arvamus tekkinud. Mul pole seda põhimõteliselt arvutis, ja tean neid kel pole ka.

Sent from my D6603 using Tapatalk
Galaxy A3 2017 SM-A320FL - A320FLXXU1BQG6
Xperia Z3 D6603 5.1.1 - 23.4.A.1.200
Galaxy S3 4.3 I9300XXUGNA8

Kasutaja avatar
reps
Entusiast
Telefon: OnePlus3, OnePlusX
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas reps » 30 Jaan 2016, 11:54

Mul mõlemal telol AVG Pro ja kuskilt otsast ei pidurda midagi. Vindoosal jookseb Avast ja ka ei pidurda, plussiks on veel, et avastiga saab igasuguse reklaami jms.jura väga lihtsalt kinni keerata. Vot kasperskiga läks küll jube aeglaseks aga samal ajal püüab see kinni asjad mida teised tõrjed ei pruugi leida.
Numerus stultorum infinitus est.

Kasutaja avatar
VWM
Entusiast
Telefon: Nexus 5

Lugemata postitusPostitas VWM » 31 Jaan 2016, 09:59

Arvutis kasutan ja soovitan Avast'i . Androidi jaoks ka see olemas aga ei kasuta telefoni neid. Vahel kui mingi kahtlus on siis tõmban ja lasen hiljem maha. Nutiföönis ei näe väga mõtet, harva tõmban rakendusi väljastpoolt play poodi. Ja kui tõmban siis tean mida tõmban.
Pilt
OnePlus 5T
Rom: Stock + Mods
Kernel: New Kernel
Recovery: blu_sp★rk TWRP

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

Logi sisse  •  Registreeru