Eesti Rakendused

Eestlaste saavutused androidi maailmas.
lulztech
foorumi kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 28 Veebr 2013, 20:41
Telefon: Android ICS

Re: Eesti Rakendused

Lugemata postitusPostitas lulztech » 29 Juul 2014, 14:51

priido30 tekkis küsimus milline arvuti see on millel piiramatult resurssi? Kui ma parimat navi appi otsin, siis miks mitte tõmmata rakendus, kus kõik olemas on ja saab kategooria järgi otsida, et teada saada kas sel on ka kaart riigi kohta kuhu reisida plaanin ja keel millest ka aru saan. Samuti ei ole mul plaanis seda rakendust müüma hakata ega selle pealt rikastuda.

Selle rakenduse loomise idee tuli siiski sellest, et Eesti arendajatel oleks võimalus oma kasutajaskonnaga suhelda otse. Hetkel kui arendaja laseb välja uue rakenduse on tal võimalus seda jagada enda lehel, facebookis twitteris jne, aga see eeldab, et kasutaja juba jälgib teda sellel kanalil. Teine võimalus on kasutada selliseid lehti nagu see foorum, või eelnevalt mainitud fb leht EestiApp. Mis on samuti hea kanal kasutajateni jõudmisel, aga samuti tingimusel, et kasutaja ise külastab lehte. Samuti puudub neil lehtedel igasugune andme struktuur mille järgi saaks äppe lehitseda või sorteerida.
Eesti Rakendustele võib saata iga arendaja oma rakenduse ja see lisatakse sinna, samas teavitakse ka kasutajat uuest Eesti päritolu rakenduse valmimisest.

Hetkel on rakenduse andmebaasis üle 200 rakenduse, nende leidmine ja lisamine on manuaalne töö, pärast seda muidugi uuendatakse neid automaatselt.

Pigem tekkis küsimus kuidas Teieni jõuab teave uuest Eesti rakendusest? Need keda ei huvita muidugi ei tohiks ka selle rakenduse valmimine ju muret valmistada.

Kustas
Androidi fänn
Postitusi: 17
Liitunud: 24 Sept 2015, 13:03
Telefon: Xperia arc S / Galaxy S III

Re: Eesti Rakendused

Lugemata postitusPostitas Kustas » 24 Sept 2015, 13:40

lulztech kirjutas:Tervist,

Uus rakendus, kuhu on kokku kogutud kõik Eesti rakendused.

Hetkel võib veel andmetes ebatäpsusi olla aga uuendame hoogsalt.

http://eestirakendused.ee/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://play.google.com/store/apps/deta ... rakendused" onclick="window.open(this.href);return false;


Uurisin teie seda lehte, aga ebamugav on niimoodi lehitseda 14 lehekülge. Iga rakendust peab eraldi lahti tegema, et aru saada, milleks see on. Kui saaks sorteerida rakendusi vastavalt sellele mille jaoks seda vaja on, oleks kõvasti asjalikum.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

Logi sisse  •  Registreeru