Lenovo YOGA 3 Pro

Kõik tahvelarvutitega seonduv
Kasutaja avatar
Barry
foorumi kasutaja
Telefon: Nokia Lumia 1320

Lenovo YOGA 3 Pro

Lugemata postitusPostitas Barry » 05 Veebr 2017, 11:43

Guten Morgen!

Hiljuti sain kingituseks sellise isendi. Olen terve oma teadliku elu olnud Microsofti kasutaja (kinkija arvates vist polnud opsüsteem oluline) ja seetõttu on androidi hingeelu mulle täiesti võõras. Tasapisi üritan süüvida selle probleemidesse. Vabandan pika sissejuhatuse pärast.
Nüüd asjast kah. Mõnikord mängiks mõnda mängu kui viibin maakodus ja õhtul tükib igavus peale. Mulle meeldivad sellised massiivsed (ja ehk natuke raskedki) MMORPG laadsed, nagu Echo of Soul, Lineage 2, Path of Exile, Tomb Raider jne. Kahjuks androidis ma pole midagi samalaadset leidnud. Siin mängudes puudub reaalsuse tunnetus, kollid ja vastased on tehtud hirmsuurteks ja kuidagi kandilised. Hea küll, nutifonile ehk jah sobivad aga kõrgema resolutsiooniga tahvlis on nad mannetud. Lihtlabane hüppamine ja vaenlaste tühipaljas peksmine on mõttetu. Tarvis on natuke loovust.
Soovitage mulle mõnda tõeliselt ilusa graafika ja soundiga mängu.
Oleksin südamest tänulik!

Barry

Kasutaja avatar
Barry
foorumi kasutaja
Telefon: Nokia Lumia 1320

Re: Lenovo YOGA 3 Pro

Lugemata postitusPostitas Barry » 05 Veebr 2017, 16:33

Et teema ei jääks poolikuks, lisan mõned selle tahvli parameetrid (mis polegi nii väga viletsad, ehkki mu Windowsiga super-PCl-le-ei saa ligigi aga tegemist on ju ainult tahvliga!).
Model number - Lenovo YT3-X90L
Android version - 6.0.1
Processor - 4 core 2.4 GHz
RAM - 4.00 GB
Tablet Storage - 64.9 GB + external SD card 128GB'
Screen resolution - 2560 x 1600
ja veel palju muud.

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

Logi sisse  •  Registreeru