Milliseid rakendusi soovite tulevikus näha?

Eestlaste saavutused androidi maailmas.
Kasutaja avatar
Keegiteine
Entusiast
Telefon: Nexus 5 16GB

Milliseid rakendusi soovite tulevikus näha?

Lugemata postitusPostitas Keegiteine » 01 Mär 2011, 21:30

Arvan, et paljud arendajad, piinlevad alalõpmata probleemi ees, et millist rakendust kirjutada :). Seega tegin sellise teema, kuhu võiksite kirjutada millistest rakendustest te kõige enam puudust tunnete. Enda oskused java rakenduse kirjutamises on väga minimaalsed aga nagu ma aru saan siis nii mõnigi foorumi kasutaja oskab rakendusi kirjutada või siis on lausa mõne kirjutanud :).

Teema autorina esitan esimese idee rakenduse suhtes, millest nii mõnigi Androidi foorumi kasutaja puudust tunneb :D. Nagu arvatavasti marketis olete kohanud siis paljudel rahvusvahelistel Androidi foorumitel on oma foorumi rakendus millega kasutajad saavad mugavamalt foorumit külastada, seega teengi ettepaneku kellelgi valmistada taoline rakendus meie Androidi foorumile 8-) .

Kasutaja avatar
Germo
Entusiast
Telefon: HTC One X
Kontakt:

Re: Milliseid rakendusi soovite tulevikus näha?

Lugemata postitusPostitas Germo » 01 Mär 2011, 22:23

oleks oskus, siis meisterdaks ise valmis meie foorumi appi : )

Lammas00
foorumi kasutaja
Telefon: Samsung Galaxy S
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas Lammas00 » 02 Mär 2011, 23:28

Hoian sel teemal silma peal, juhuks kui mõni idee väga sümpaatne tundub.
Sõnaseletusmäng Wordex: Wordex
Wordex'i tasuta prooviversioon: Wordex Free
Eesti-inglise sõnastik:Estonian-English Dictionary

EIX
Androidi fänn
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas EIX » 03 Mär 2011, 21:47

Automaatvastaja oleks vajalikl asi. Lähed magama ja loed enne magamaminekut teate sisse, et paari tunni pärast olen taas eetris ja helistan tagasi. Olen vaadanud neid automaatvastajaid aga need saadavad ainult sõnumi vastu kui mu telefon ei vasta, mage! Siis võiks olla veel selline app mis vilgutaks nuppude taustvalgust kui on vastamata kõne. Kaugelt ilma telefoni näppimata aru saada mis toimub. Nõme lihtsalt ekraani aktiivseks teha, et teada saada kas keegi on helistanud. Alati ei saa fööni kaasas tassida ja pean ta omapead jättma.

Lammas00
foorumi kasutaja
Telefon: Samsung Galaxy S
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas Lammas00 » 03 Mär 2011, 22:23

EIX kirjutas:Automaatvastaja oleks vajalikl asi. Lähed magama ja loed enne magamaminekut teate sisse, et paari tunni pärast olen taas eetris ja helistan tagasi.

Kõnepost?

EIX kirjutas:Siis võiks olla veel selline app mis vilgutaks nuppude taustvalgust kui on vastamata kõne. Kaugelt ilma telefoni näppimata aru saada mis toimub. Nõme lihtsalt ekraani aktiivseks teha, et teada saada kas keegi on helistanud. Alati ei saa fööni kaasas tassida ja pean ta omapead jättma.

Samsungile on selline äpp olemas, https://market.android.com/details?id=neldar.bln.control.free. Teiste kohta hetkel ei oska öelda.
Sõnaseletusmäng Wordex: Wordex
Wordex'i tasuta prooviversioon: Wordex Free
Eesti-inglise sõnastik:Estonian-English Dictionary

Kasutaja avatar
Germo
Entusiast
Telefon: HTC One X
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas Germo » 03 Mär 2011, 22:45

HTC Wildfire´l on nurgas punane tuluke

Kasutaja avatar
chris
Entusiast
Telefon: Galaxy SIII
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas chris » 04 Mär 2011, 11:06

*) Olen otsinud sellist rakendust mis automaatselt võimaldaks rahulikku segamatut und.
st - võimaldaks vastavalt päevale valida mis kellast õhtul mis kellani hommikul keerab telefon helina vaikseks, või hääletuks. Keeraks kinni märguannete heli, lüliks välja wifi ja sünkroniseerimised, nii et telefon ei segaks und.

*) ht sense keerab helina valjuse maha kui telefoni kätte võtta, ning lülitab helina välja kui siis telefon nägu allapoole keerate.
tahaks sellist mugavust, et kui telefon on laual näoga vastu lauda pandud (ekraan allapoole), siis oleks automaatselt hääletu peal , või kaustaja poolt määratud vaikne helin, kui on laual näoga üles poole oleks normaalne helin ilma vibrota.
Kui telefon püsti, st enamasti siis taskus - heliseks valjult ja vibraks.
Ehk siis hea kui saaks kasutaja määrata mismoodi telefon heliseb ja märguandeid annab erinevates telefoni asendites.
See on mugavuse teema, ei peaks kogu aeg nuppe näppima.

*) Power nupp aktiveerib kogu ekraani. ja minu telefonil ainus nupp mis midagi teeb. Nuppe on samas palju.
HTC Desirel on all veel rida nuppe ja siis on veel helivaljuse nupud.
Kas nende kasutamine on ristvarast või tarkvarast kinni...
Näiteks tunnen puudust kellast mis aktiveeriks ekraanil suvalise nupu peale (näiteks heli või home nupp).... mustal taustal valge ere kell, mis toimiks 10 sekundit ja kustuks. näitaks aega ja teateid kui neid on. (vastamata kõne, sõnumeid jms)

Kasutaja avatar
oiorokko
Entusiast
Telefon: HTC Desire / Nokia Lumia 800
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas oiorokko » 04 Mär 2011, 13:21

chiril väga head soovid/mõtted. Oleksin isegi mõningasest huvitatud.

Esimesele soovile oli mul kunagi mingi rakendus, mis seda tegi, aga vot, enam ei mäleta mis see oli ja kas ta ka kõike soovitut tegi - seega pole ilmselt võimatu missioon.

Kasutaja avatar
MartinS
Entusiast
Telefon: N5
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas MartinS » 04 Mär 2011, 13:24

Selline kõneposti taoline asi oleks jah suht huvitav/vajalik. Kui operaatori omal laseb teine teate jätta ning enne kõneposti minekut kutsub kh tykkaega ning paljud ei oota seda lõpunigi, et see kõneposti mula tuleks. neid kõneposti jäetud sõnumeid vägagi tüütu kuulata ja ega see eriti odav lõbu kh pole.

Selle programmiga võiks olla nii, et loed oma sõnad sisse ja siis paned mingi vastava profiili peale ning kui keegi helistab siis kohe ütleb kõnepost või automaatvastaja, kuidas iganes me seda nimetame näiteks, et "Olen koosolekul, võtan 3paiku ise ühendust" ning siis kui ta profiili peale paned siis näed kah, kes sind vahepeal on tahtnud kätte saada.

Kasutaja avatar
irnehhenri
Androidi fänn
Telefon: HTC Desire
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas irnehhenri » 05 Mär 2011, 20:55

chris kirjutas:*) Olen otsinud sellist rakendust mis automaatselt võimaldaks rahulikku segamatut und.
st - võimaldaks vastavalt päevale valida mis kellast õhtul mis kellani hommikul keerab telefon helina vaikseks, või hääletuks. Keeraks kinni märguannete heli, lüliks välja wifi ja sünkroniseerimised, nii et telefon ei segaks und.

Tasker
Võimaldab panna seadeid muutma, rakendusi avama jms teatud kellaajal, kuupäeval, rakenduse avamisel, kohas (vaja gps/wifi)...
Seega teeb seda mis sul vaja ja rohkemgi
Vahel on tüütu seda seadistada (ei leia teatud asju üles)

Download: /link eemaldatud/
EUR = Eesti Uus Rubla

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

Logi sisse  •  Registreeru