Hiina pokker

Mängude arutelu
vaatlus
foorumi kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 10 Juul 2014, 16:27
Telefon: HTC One

Hiina pokker

Lugemata postitusPostitas vaatlus » 10 Juul 2014, 17:12

Leedu ettevõte TonyBet lasi loetud kuud tagasi välja Hiina pokkeri mängu, mis on tasuta allalaetav Google Play Store's. App on oma lihtsuse ja turvalisuse osas saanud pokkeriringkondades pälvinud palju huvi. Hiina pokker on uus pokkeri liik, mis on tegemas hetkel suuremat tõusu kasutajate hulga osas. Versioon jookseb Androidi versioonidel 2.2 (Froyo) ja kõrgematel.

Pilt

EESTIS MÄNGIMISE VÕIMALUS

Eestis sai TonyBet hasartmängu korraldamise tegevusloa juba aastal 2012. See oli ka üks peamiseid põhjuseid, miks TonyBet äpp tekitas usaldus. Äpp on võimalik kasutada ka eesti keeles. Mängimine on võimalik turvaliselt läbi Wi-FI ja 3G ühenduse. Uutele kasutajatele pakutakse juba eelpool mainitud mänguraha ehk on võimalik mänguühikute peale tasuta mängida. Antud summa kaotades saab selle taastada kiirelt oma esialgsel kujul. TonyBeti kontot saab küll integreerida mobiili appi kontoga aga reaalse rahaga mängu ei proovinud, sest antud konto TonyBetis puudub, millele oleks päris raha peale “laetud”. Hiina pokker äppi on võimalik alla laadida TonyBeti kodulehelt suunamisega ja Google Play Store'st.

DISAIN JA KASUTAJAMUGAVUS

App ise on hästi disainitud ja selge loogilise ülesehitusega. Sarnaselt PC versioonile on kerge erinevat tüüpi mängulaudasid nimekirjast filtreerida. Mängulauda kuvatakse üle ekraani ja alarm annab märku kui on sinu kord tegutseda. Laudade vahetus on kerge, lihtsalt aktiveeri järgmine laud ikooni abil või libista paralleelselt. Teiste mängijate ja oma tuttavatega on kerge suhelda vestluse funktsiooni abil. Arvestades viimase aja reklaamikampaaniaid TonyBeti poolt just ka oma mobiili appide suunas, siis ei ole tegemist lihtsalt appiga, mis on kõrvaline lihtsalt tegevust toetav väikeprojekt.

Pilt

KOKKUVÕTE

Appi on võimalik tasuta alla laadida ja see sisaldab praktiliselt kõiki samasid funktsioone, mis PC versioon. Olemas on ka iOS versioon ja kui sa oled Hiina pokkeri austaja, siis see app tundub oleva esimene, milles soovitaks alustada selle mängu mängimist online's.

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron

Logi sisse  •  Registreeru