Facebook

Rakendused androidil
Kasutaja avatar
Markri
Androidi fänn
Telefon: Nexus5

Facebook

Lugemata postitusPostitas Markri » 18 Veebr 2015, 09:27

Tere! Mul on Facebookis sisse lülitatud kaheastmeline tuvastamine. St, et aeg-ajalt tuleb sisselogimist kinnitada telefonile tuleva turvakoodiga. Sissesaamise probleem tekkis siis, kui rumala peaga enam-vähem korraga logisin kõigist browseritest välja ja tegin telole täieliku reseti. Oleks vaja uuesti sisse logida paroolile lisaks turvakoodi kasutades. Kuid mis ei jõua minu telefoni, on sõnum FB turvakoodiga. Varem on see nagu toiminud. FB pakub võimalust kasutada ka koodigeneraatorit. Kuid selle kasutamiseks on vaja FBsse sisse logida. Olen üritanud läheneda asjale parooli muutmise kaudu. Parooli saan muuta, need lingid ja koodid tulevad maili aadressile. Aga kohale ei jaõua kood SMSga, et teostada lõplik sisselogimine. Kas teen miskit valesti või on mujal viga? Android on 5.0.1 telo Nexus5.
Tänud!

Kasutaja avatar
chris
Entusiast
Telefon: Galaxy SIII
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas chris » 18 Veebr 2015, 18:11

Koodi saad lasta ka mailile saata. Seal on selline link all et use other verifications voi midagi säärast.
Voi kui sul on FB telefonis voi tahvlis sisse logitud siis kas see app mitte ei toimi ka koodi generaatorina. FB appis on patemal üleval kolm triipu, sealse menüü all on CodeGenerator

Kasutaja avatar
Markri
Androidi fänn

Facebook

Lugemata postitusPostitas Markri » 18 Veebr 2015, 20:45

Jah, kuid paraku nende triipudeni jõudmiseks on mul tarvis turvakoodi. Kuna ma olen kõikidest oma FB asjadest välja loginud, siis ma kusagil selle menüüni ei jõua.Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Markri
Androidi fänn

Re: Facebook

Lugemata postitusPostitas Markri » 18 Veebr 2015, 21:01

Ja arvuti brauseris on pilt selline
LkepuhverAA.jpg
Lkepuhver01s.jpg

Kasutaja avatar
Markri
Androidi fänn

Lugemata postitusPostitas Markri » 19 Veebr 2015, 08:34

Aga kas ei või põhjus olla hoopis FB ja operaatori vahel? Google kood SMSina minuni igatahes jõuab.

Kasutaja avatar
VWM
Entusiast
Telefon: Nexus 5

Lugemata postitusPostitas VWM » 18 Mär 2015, 12:27

asif23000 kirjutas:Software engineers apply the principles of engineering to the design, development, maintenance, testing, and evaluation of the software and systems that make computers or anything containing software work

Farasat

Trolli häire!! :lol:
Pilt
OnePlus 5T
Rom: Stock + Mods
Kernel: New Kernel
Recovery: blu_sp★rk TWRP

Kasutaja avatar
Mart
Site Admin
Telefon: iPhone 6S

Lugemata postitusPostitas Mart » 18 Mär 2015, 19:46

VWM kirjutas:
asif23000 kirjutas:Software engineers apply the principles of engineering to the design, development, maintenance, testing, and evaluation of the software and systems that make computers or anything containing software work

Farasat

Trolli häire!! :lol:

Oi jummel kus neid ikka tuleb.
Exentri innovaatilised rahakotid http://www.kaarditasku.ee

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

Logi sisse  •  Registreeru