Android vs iOS

Teiste platvormide teemaline alafoorum
Kasutaja avatar
Euromen
Entusiast
Telefon: Galaxy A3 2017 7.0

Re: Android vs iOS

Lugemata postitusPostitas Euromen » 20 Mai 2013, 21:22

Mis kohe kinni panna? Lauri räägib oma asja, teie rääkige oma argumente välja. Mitte hakkage kohe saagima et vist Lauri imelik oma IOS'iga. Kes ei viitsi vaielda siis ärgu vaielgu, keegi ei käsi ju teil siin olla. Või arvate teisiti? :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Galaxy A3 2017 SM-A320FL - A320FLXXU1BQG6
Xperia Z3 D6603 5.1.1 - 23.4.A.1.200
Galaxy S3 4.3 I9300XXUGNA8

priit123
Androidi fänn
Telefon: Galaxy Note 10.1 2014 ed

Lugemata postitusPostitas priit123 » 20 Mai 2013, 23:21

Eks ta on. Iphone(iOs) on puhtalt, jailbreakimata, põhimõtteliselt lolltelefon nutitelefoni funktsioonidega. Mõistan miks nii levinud on. Põhifunktsioonid toimivad, helistada saad. Netis ka surkida ja vajalikud appid ka olemas. Kuna midagi teha ei lubata ei lähe ka midagi eriti konflikti. Pole eriti nutti tarvis, et telefoni käsitleda. Mul kuu aega justnimelt töötelefonina kasutusel - ütleme, et täidab oma funktsiooni eesrindlikult.

manpe
Entusiast
Telefon: LG Nexus 5X

Lugemata postitusPostitas manpe » 24 Juun 2013, 17:14

Pilt

Nonii, nüüd kui vastuoluline iOS 7, mis pidi kopeerima Androidi ja WP-d, tuleb varsti välja (oktoobri lõpus), oleks paslik vast see teema uuesti üles kiskuda. Milline on teie eelarvamus uuest iOS'st? Kas Apple on originaalsuse lõplikult ära kaotanud? Või on see pigem hea, et tehnika- ja tarkvaragigant otsustas uhkuse alla neelata ja ajaga kaasa tulla? Minul isiklikult pole midagi selle vastu. Minu arvates need patendiseadused ja muu saast piirab oluliselt innovatsiooni.

http://www.apple.com/ios/ios7/
http://www.droid-life.com/2013/06/10/io ... c-keynote/

rennu21
Entusiast
Telefon: galaxy s7- stock

Lugemata postitusPostitas rennu21 » 24 Juun 2013, 17:53

Mõnes mõttes on hea kui on sellised piirid- toode see tarkvaraga see ja nii edasi. Kuidki selge on see, et üksi enam kuskile areneda ei ole eriti- vähemalt mitte nii, et keegi ka osta jaksaks ja asjal mõtet oleks. Ehk, et jah on aeg asju kokku viima hakata ja ühiseid jõude koos arendada
Kui pessimist näeb surnuaial ainult riste, siis optimist näeb ainult plusse

Kasutaja avatar
MartinS
Entusiast
Telefon: N5
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas MartinS » 24 Juun 2013, 18:57

Alati on kuhugi areneda.
Aga ma arvan, et pigem patendid ja asjad peaks olema, muidu käibki üks suur copy ralli koguaeg ja keegi uusi asju ei viitsigi välja mõelda, millest võib tulla midagi huvitavat kas just kohe aga edasise arenduse käigus. Kuigi jah kohati on need kohtuvaidlused ajuvabad.
Aga iOS'ist midagi arvata küll ei oska, peaks kasutama mõni nädal siis oskas juba öelda ka aga hetkel tundub pigem ebaõnnestumine kui õnnestumine see uus versioon üldises plaanis. Vajalike asju toodi küll aga need teistel juba ammu-ammu olemas.

Kasutaja avatar
Euromen
Entusiast
Telefon: Galaxy A3 2017 7.0

Lugemata postitusPostitas Euromen » 24 Juun 2013, 20:19

Mina ikka viimse hetkeni lootsin et need on "fake" pildid. Aga võtta näppust, Apple on lolliks läind vä? Minu arust see on rõve. Selles copy/paste kompotis on näha nii WP'eed kui ka natuka Android'i ja ka Symbian Belle'd. Imelik vaadata. Jääb vaid loota et peale visuaalset külge tuleb ka funktsionaalne külg. Oli ju paar vihjed Youtube's et saab kasutada zoom'i näiteks. Aga jah, silmad on shokkis :shock:
Galaxy A3 2017 SM-A320FL - A320FLXXU1BQG6
Xperia Z3 D6603 5.1.1 - 23.4.A.1.200
Galaxy S3 4.3 I9300XXUGNA8

rennu21
Entusiast

Lugemata postitusPostitas rennu21 » 24 Juun 2013, 20:27

Euromen kirjutas:Mina ikka viimse hetkeni lootsin et need on "fake" pildid. Aga võtta näppust, Apple on lolliks läind vä? Minu arust see on rõve. Selles copy/paste kompotis on näha nii WP'eed kui ka natuka Android'i ja ka Symbian Belle'd. Imelik vaadata. Jääb vaid loota et peale visuaalset külge tuleb ka funktsionaalne külg. Oli ju paar vihjed Youtube's et saab kasutada zoom'i näiteks. Aga jah, silmad on shokkis :shock:

Kas just rõve aga jah- pooliku õuna logoga S2(samasugune kandiline:D )

manpe
Entusiast
Telefon: LG Nexus 5X

Lugemata postitusPostitas manpe » 24 Juun 2013, 21:34

Ma ei imestaks kui Apple kaebaks hiljem Google'i ja Microsofti kohtusse nende iOS 7 kopeerimise eest :lol:

rennu21
Entusiast

Lugemata postitusPostitas rennu21 » 24 Juun 2013, 21:38

manpe kirjutas:Ma ei imestaks kui Apple kaebaks hiljem Google'i ja Microsofti kohtusse nende iOS 7 kopeerimise eest :lol:

Aga äkki see ongi eesmärgiks:D Sessuhtes, et android on oma arenguga ikka järsult väga pika puu visand(alles olid ju teemaks 2,3 android mis oli IOSist väga kaugel, ja täna siis 4.2 mida öeldakse, et sama hea või parem kui IOS) Ehk enam ei suuda kirgi kütta siis kasutab nime levikuks meedias kohtukeisse:D

Kasutaja avatar
Tabasalulauri
Entusiast
Telefon: nexus 4

Lugemata postitusPostitas Tabasalulauri » 25 Juun 2013, 00:45

inimesed mõtlete liiga radikaalselt võtke vabalt :). kui nüüd tahta võib vaadata nii, et apple copys kuid mina näen siin pigem apple arengut. see vana lockscreen oli küll originaalne ja cuul kuid ajast ja arust. uus tundub väga mugav, libista kust otsast tahad ja nagu alati apple puhul on ta viimse detailini viimistletud :) (isegi notification bar-i märgid on tehtud vastavusse taustapildiga). ja tuletage meelde millised olid android 2.3-mede ja enamus 4.0-ide lukustuskuvad, seis oli sama nagu praegu kuid pooled vahetuses, siis oli kopeerjaks android. lihtsalt praegusel juhul jõudis roheline mehike oma lukustuskuvadega ette poole :)

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Logi sisse  •  Registreeru