Android vs iOS

Teiste platvormide teemaline alafoorum
Kasutaja avatar
Svennu
Entusiast
Telefon: Galaxy Nexus

Android vs iOS

Lugemata postitusPostitas Svennu » 24 Apr 2012, 11:00

Me siin kõik suuremas jaos Androidi austajad, aga teema siiski hea ja videod veel paremad.

NB: ehk aitab kedagi veenda kes tembeldab kahevahel!

http://youtu.be/Ayx4XsBaJBI
Aktivist.

Kasutaja avatar
smurf
Entusiast
Telefon: Nexus 4

Re: Android vs iOS

Lugemata postitusPostitas smurf » 24 Apr 2012, 11:43

Minumeelest väga hea video. Pole lihtsalt tuimalt materdamine, vaid toob reaalselt kasulikud omadused välja Androidi kasuks.

Hea lause oli ka muidugi see: "I'm not saying that iPhone is bad, but it is one-size-fits-all-solution.... Minu meelest täpselt lause, mis iseloomustab Applet. Kõik ongi nii ühtemoodi, Android on otsast lõpuni kasutaja enda timmitav vastavalt vajadusele.
Nexus 4. Simple AOSP 5.0.2/ SaberMod franco.Kernel r215.2
Asus Memo Pad Smart 10. OmniROM 4.4.4
Parrot Asteroid Smart. Stock Android 2.3.7 (Root)

manpe
Entusiast
Telefon: LG Nexus 5X

Lugemata postitusPostitas manpe » 24 Apr 2012, 19:01

Tal on 4 osa tegelikult. Ülejäänud osade lingid leiab description boxist.
Part 1: http://youtu.be/NMiY1kSTHZw
Part 3: http://youtu.be/fsGQ_xts_Gw
Part 4: http://youtu.be/jlPKVWv1WxU

Mind aga huvitaks näha selliseid videosid, kus jõutakse järeldusele, et iOS on parem ning üritatakse Androidi maha teha. Mind lihtsalt huvitab mis argumente seal välja tuuakse. Nii palju kui ma olen neid ülevaateid ja võrdlusi vaadanud ja kuigi ma pole mõnda Apple'i toodet kunagi omanud (põgusalt ainult näppinud), siis mul on juba ettekujutus sellest kui millestki väga halvast ja kuivast.

Muidugi on Androidil ka suur eelis - nad ise ei tooda telefone, ainult arendavad tarkvara, mille nad müüvad siis massides tootjatele. Sellega kaasnevad ka omad hädad muidugi, nagu aeglased ja vigased uuendused, appid mis ei sobi igale telefonile jms. Apple'i 5 telefoni ja 3 tahvlit konkureerib sadade teiste androidi mudelitega, aga see ei muuda fakti, et Android kui operatsioonisüsteem on iOS-st parem (kuuldu ja nähtu põhjal).

Kasutaja avatar
chris
Entusiast
Telefon: Galaxy SIII
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas chris » 24 Apr 2012, 20:25

Apple eelis on nende riistvara... tehnika ja tehnoloogia millist Android telefonidel ei kohta. vott... sellest aru saamiseks peab väga tehniliseks minema. ei loe see kui palu on pixeleid, pildi kvaliteedi loob see tehnoloogia ja protsess mis mis seal räni kristallis toimib. Ekraan mis muutub päikese käes veel paremini nähtavaks kui pimedas.
Kooste kvaliteet... krt,
tehku mõni Android ka säärase tehnika, taseme ja viimistlusega.

iOS eelis on selle lihtsus, sul ei ole nii krdi palju asju mida ra näppida.... see põhineb kolme kliki põhimõttel. ja see on arusaadav lastele ja beibedele ja natuke vähem tehno friikidele.

Apple eelis selle edu juures on see mis on ka Androidi puuduseks... Applel on üks riistvara platvorm mis lihtsalt funkab. Androidil on 180+ erinevat riistvaralist konfi mille peal See peab funkama ja kole palju tootjaid ja arendajaid kes teevad sellega ise midagi oma näo järele.

Ja loomulikult jääb see nii igavesteks aegadeks et kellele meeldib iOS ja kellele Android ja vastastiku käib andmine. See loob konkurentsi ja arengu...

Aga sorry, mul on kopp sellest et Android on parem ja iOS ei saa seda ja toda.... Android vast on parem aga mitte see riistvara mille peale seda pannakse olgu ta mis märgiga tahes.

Kasutaja avatar
Grex
Entusiast
Telefon: Nexus 5

Lugemata postitusPostitas Grex » 24 Apr 2012, 20:29

Ühesõnaga kes tahavad midagi lihtsamat ning ei soovi väga keskenduda, need ostavad Apple toote. Kes aga soovib modida/tweakida/romida/rootida jne. jne., see ostab Androidi!

Tapatalk'ed from P970

manpe
Entusiast
Telefon: LG Nexus 5X

Lugemata postitusPostitas manpe » 24 Apr 2012, 20:37

Grex kirjutas:Ühesõnaga kes tahavad midagi lihtsamat ning ei soovi väga keskenduda, need ostavad Apple toote. Kes aga soovib modida/tweakida/romida/rootida jne. jne., see ostab Androidi!

Tapatalk'ed from P970

või siis pigem - kes tahab midagi odavamat, see ostab androidi. iphoned on tavainimese jaoks liiga kallid, androidil on piisavalt madalama otsa telosid, mida suudab ka average joe lubada ja samal ajal end lahedalt tunda.

Edit: Muide, tekkis küsimus kuidas ta seal videos brauserist telefoni veebilehe saatis? Ta seda ei seletanud.. kuidas ma seda operaga teha saaks, kui saaks üldse?

Kasutaja avatar
chris
Entusiast
Telefon: Galaxy SIII
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas chris » 24 Apr 2012, 20:48

manpe kirjutas:Edit: Muide, tekkis küsimus kuidas ta seal videos brauserist telefoni veebilehe saatis? Ta seda ei seletanud.. kuidas ma seda operaga teha saaks, kui saaks üldse?

Chrome vist peaks seda võimaldama

Kasutaja avatar
Euromen
Entusiast
Telefon: Galaxy A3 2017 7.0

Re: Re: Android vs iOS

Lugemata postitusPostitas Euromen » 24 Apr 2012, 23:55

Grex kirjutas:Ühesõnaga kes tahavad midagi lihtsamat ning ei soovi väga keskenduda, need ostavad Apple toote. Kes aga soovib modida/tweakida/romida/rootida jne. jne., see ostab Androidi!

Tapatalk'ed from P970

Noh iPhone'e ka häkkitakse! Neil kui ma ei eksi on Cydo või midagi sellist ja muud MOD'id ja muud asjad mis annavad võimalusi juurde. Egas sealne häkkmine ei ole igavam kui Androidi oma :)

Sent from my LG-P970
Galaxy A3 2017 SM-A320FL - A320FLXXU1BQG6
Xperia Z3 D6603 5.1.1 - 23.4.A.1.200
Galaxy S3 4.3 I9300XXUGNA8

Kasutaja avatar
Grex
Entusiast
Telefon: Nexus 5

Lugemata postitusPostitas Grex » 25 Apr 2012, 00:03

Seda ma tean et neil see Cydia on kust kaudu nad tasuta appe saavad aga sellist overclockimise võimalust ja muu staffi võivad nad küll ära unustada :)

Tapatalk'ed from P970

Kasutaja avatar
Euromen
Entusiast
Telefon: Galaxy A3 2017 7.0

Re: Re: Android vs iOS

Lugemata postitusPostitas Euromen » 25 Apr 2012, 00:08

Grex kirjutas:Seda ma tean et neil see Cydia on kust kaudu nad tasuta appe saavad aga sellist overclockimise võimalust ja muu staffi võivad nad küll ära unustada :)

Tapatalk'ed from P970

Noh aga overclockerit ongi Androidi vennad! iPhone kasutaja ei pea oma moblad viletsaks. Aga meie ostame seda mida rahakott võimaldab, ja kukkume kohe clockima ja häkkima :)
Ja kui telo on kiire ja töötad hästi, siis milleks see häkkimine vajalik on?

Sent from my LG-P970
Galaxy A3 2017 SM-A320FL - A320FLXXU1BQG6
Xperia Z3 D6603 5.1.1 - 23.4.A.1.200
Galaxy S3 4.3 I9300XXUGNA8

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Logi sisse  •  Registreeru