Varastatud Galaxy S3

Kõik kaotatud ja petetud seadmete teemad siia.

Moderaator: Turu moderaator

mellukiisu
foorumi kasutaja
Telefon: Galaxy S 3

Varastatud Galaxy S3

Lugemata postitusPostitas mellukiisu » 20 Jaan 2013, 10:07

Tere kõigile. :)

Liitusin foorumiga, kuna ka minul varastati telefon ning sooviksin saada mingit informatsiooni või vastused oma küsimusele. Olen väga tänulik neile, kes viitsivad sõna võtta. ;)

Ühesõnaga varastati mul telefon 9.detsembril 2012. Tean, et sellest on juba palju aega möödas, kuid veidike lootust on seda veel leida, kuna ma telefoni lukku ei pannud. Ehk hakkab mõni loll niisama kasutama seda. :D
Plan B ei õnnestunud. Samsung accounti ei olnud, kuna tuli just hooldusest.
Küsimused, mis mind vaevavad on siis järgmised:
1. Kas mina ise näen, kui telefonis google account muudetud on? Hetkel saan sinna ilusti sisse.
2. Praegu google playst näen, et mul on elisa seade Samsung GT-I9300 ja sel olevad rakendused. Kas IMEI koodi muutmisel see konto kaob? Teoreetiliselt peaks ju kaduma, kuna kui mul tel hoolduses käis, pidin kõik kontod uuesti tegema.Ja ka kõik rakendused uuesti installima.

Väga vabandan, kui küsimused rumalad on, aga ma ei jaga sellest asjast eriti midagi. :D

mellukiisu
foorumi kasutaja
Telefon: Galaxy S 3

Re: Varastatud Galaxy S3

Lugemata postitusPostitas mellukiisu » 20 Jaan 2013, 10:14

Miks ma sellega nii kaua olen oodanud on see, et ehk need inimesed ootavad müügiga/kasutuselevõtmisega. Kuu aja pärast mõtlevad, et ma olen lootuse kaotanud, ei otsi seda enam ning hakatakse kasutama. Või siis kui see pandimajja viidi, läheb seal nagunii 1 kuu, kuni see müüki pannakse.

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Logi sisse  •  Registreeru