varastatud samsug galaxy S2 ja samsung galaxy tab 2 10.1

Kõik kaotatud ja petetud seadmete teemad siia.

Moderaator: Turu moderaator

alfonzo
foorumi kasutaja
Telefon: samsung galaxy S2

varastatud samsug galaxy S2 ja samsung galaxy tab 2 10.1

Lugemata postitusPostitas alfonzo » 28 Aug 2012, 12:42

Varastati siis 25nda august öösel tartus kivilinna konsumi ümber. Telefon oli valge, valge nahast klapiga kotis, arvuti oli värvuselt hall ja oli väiksemat sorti mustas armani kotis. Mis te arvate, kui suur lootus on mul neid esemeid veel kohata ja ehk on kellegil mõnda head nõu anda...

Kasutaja avatar
Tabasalulauri
Entusiast
Telefon: nexus 4

Re: varastatud samsug galaxy S2 ja samsung galaxy tab 2 10.1

Lugemata postitusPostitas Tabasalulauri » 28 Aug 2012, 23:10

hmm kas sul oli neil peal mingi app millega vähemalt kõik oma seaded, kontaktid ja failid ära kustutasid, kustutada saad. ja noh suhtselt vähe tõenäoline, et neid näeb. kahjuks :(

alfonzo
foorumi kasutaja

Lugemata postitusPostitas alfonzo » 01 Sept 2012, 09:19

Samsungi algne turvasüsteem, mida saab kontrollida samsungdive.com kaudu, oli mõlemal aktiveeritud ja telefonile oli installitud prey nimeline app, mida proovisin sõnumiga aktiveerida, kuid ilmselt tulutult... Olen siin erinevate inimestega eri valdkondadest arutanud seda asja, üks telefonispetsalist ütles et uskumatult lihtne oleks tegelikult need asjad tagasi saada, lihtsalt ei viitsita tegeleda sellega... Mis sest et kahju on ümmarguselt 1000 euro jagu :P kellegil oli üks tuttav uurija politseis, kellel varastati telefon ära- varas võeti veel samal päeval tänava pealt kinni :P aga kas tõesti ei ole mingit nippi kuidas jälgida/otsida neid asju ?! Pole ju päris tavalised seadmd- gps, gmail, samsungdive jne, igasugu erinevaid süsteeme on aga kuidagi otsida ja jälgida ei saa :S olen kuulnud et kuskilt netist peaks saama kuidagi imei koodi järgi ka veel otsida aga no ma ei ole just kõige teravam pliiats selles valdkonnas, ühtegi sellist inimest pole ka leidnud kes suudaks neid asju lahti seletada või tegeleda mingi tasu eest nende otsimisega... Ma oma peaga mõtlen lihtsalt seda et minuarust peaks olema sellised asjad suhteliselt lihtsalt jälgitavad olema, miks nüüd siis nende otsimine nii keeruline on :/ kujutan ette et kui keegi mõtleks välja mingi süsteemi kuidas kadunud telefone otsida, võiks ta üsna kiiresti ratsarikkaks saada :P

Kasutaja avatar
Tabasalulauri
Entusiast
Telefon: nexus 4

Lugemata postitusPostitas Tabasalulauri » 01 Sept 2012, 11:09

Apple maailmas on asi palju lihtsam. Su seadmesse on juba ette installitud find iphon ja see ongi selline programm, et näed oma arvutist Otse kus su seade asub. Võid nt ka kaamerast vaadata kohe varga üle või veel täpsemalt teada saada kus su seade asub ja see kõik käib nii et varas sellest midagi ei tea. Muidugi saab oma seadme ka lukku panna nii et saad avada ainult arvutiga või siis kustudada kõik failid. Androidi maailmas peab aga ise leijutama. Aga mul tekkis küsimus et kuidas ned seadmed sült varastati? Ikkagi suhteliselt erinevas mõõdus seadmed.

alfonzo
foorumi kasutaja

Lugemata postitusPostitas alfonzo » 01 Sept 2012, 11:16

Halenaljakas ongi see et ei mäleta täpselt, üsna pidune olek oli :P oli nagu vist mingi venelaste seltskond ja kuidagi läksid need asjad rändama nii et ei saanud enam aru kus miski on, lõpuks olid nii venelased kui ka asjad läinud.... aga kas see ka täpselt nii oli, selles ma ka kindel ei ole

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Logi sisse  •  Registreeru