[ÜLEVAADE] Sony Xperia X

Kõik arvustused ilmuvad siin
rennu21
Entusiast
Telefon: galaxy s7- stock

Re: [ÜLEVAADE] Sony Xperia X

Lugemata postitusPostitas rennu21 » 15 Okt 2016, 11:35

ksuuk kirjutas:
rennu21 kirjutas:
Mina ei väidagi, et telefonikaamera peab peeglile silmad pähe tegema. Küll aga, on sony komistuskiviks tema enda välja reklaamitud üüber kõva kaamera mis konkurent samsungi ees kahvatub. Kusjuures kahvatub ka mõne säästuklotsi ees.
PS, et sa põlema ei läheks siis sony kaamerat kasutavad ka osad samsungi telefonid näiteks- seal on tulemus olemas korralik. Ehk jälle on ring seal(mis ka varasemalt on erinevatest kohtades läbi käinud), et sony tegi siga hea kaamera kuid tarkvaraga keeras asja niikuidas ilus öelda ei ole.

Otsisin pikalt sobivat max 5" telefoni ja ootasin uut nn Google telefoni (Nexus/Pixel) aga siis selgus, et selle hind ei vääri selle sisu. Enne Sony puhul häiris külje peal olev USB pesa ja palju bloatware sees. X -l on nüüd USB pesa ilusti all, bloatware hulk on vähenenud.

Eeldusel, et kaamera riistvara on võimekas, küll siis mingi teise tarkvara ja/või rootimise tulemusel (kui just enne Sony ise seda ära ei fixi) saab ka sellest kaamerast asja. Kuna aga telefoni kaamera(kvaliteet) pole kunagi olnud minu jaoks primaarne tegur, siis mulle on see telefon suhteliselt sobiv.

Absoluutselt õige, eks valik tuleb teha oma eeliste kohaselt. Kui kaamerat nagunii ei kasuta, või väga harva siis disainilt ja olemuselt kindlasti kaalutav valik
Kui pessimist näeb surnuaial ainult riste, siis optimist näeb ainult plusse

Siim
Androidi fänn
Telefon: Sony Xperia Z3 Compact

Re: [ÜLEVAADE] Sony Xperia X

Lugemata postitusPostitas Siim » 18 Nov 2016, 20:30

Kas keegi endale soetanud ka X Performance? Kuidas see tundub?
Hetkel tavalise X puhul ongi suuremaks miinuseks ametliku vee- ja tolmukindluse puudumine. Samuti läheb vist erinevate testides nähtud tulemustel ka kuumemaks kui X Performance.

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

Logi sisse  •  Registreeru