android ja eestis üldse

Üldine arutelu Androidi teemal
Kasutaja avatar
Barry
foorumi kasutaja
Telefon: Nokia Lumia 1320

android ja eestis üldse

Lugemata postitusPostitas Barry » 18 Veebr 2017, 19:47

Kusagilt interneti sügavustest jäi silma, et androidi kasutajaid pidi üleüldse ligi 50% kõigist näppijatest olema. Ei tea, kas see info on tõsi aga käesolev foorum seda küll ei kinnita, mingit liiklust siin praktiliselt ei toimu. Ehk see android toimibki ainult titade nutifonidel elementaarsete mängude tarbeks, midagi tõsisemat temaga teha ei saa. Kas keegi oskab mulle enamat rääkida elik vastu vaielda?
Jah, olen Microsofti pruukija ja need PC mängud on ülivõimsad, lausa ulmeline graafika ning nõuavad viimsepeal rauda ning softi, mingi äpu android unustage üldse ära. Isegi see androidi logo on samaväärne selle 20 tuhhi maksnud oksendava siili omaga.

Kasutaja avatar
VWM
Entusiast
Telefon: Nexus 5

Re: android ja eestis üldse

Lugemata postitusPostitas VWM » 19 Veebr 2017, 20:22

Eks see on ju konkreetne eesti keelne andoidi foorum, enamik infost ikka tuleb ammutada inglise keelsetest foorumitest.
Mine oma eestikeelsesse windoosa foorumisse kui android ei meeldi. :D ( kui selline koht eksisteerib, arvatavasti mitte )
Ja tundb, et sul pole rooditud androidi võimalustest aimugi.
Pilt
OnePlus 5T
Rom: Stock + Mods
Kernel: New Kernel
Recovery: blu_sp★rk TWRP

Kasutaja avatar
Marker
Entusiast
Telefon: Sony Xperia Z3 Compact
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas Marker » 20 Veebr 2017, 05:36

Ole rumal, aga palun, ära tee seda nii avalikult.

Kasutaja avatar
Barry
foorumi kasutaja

Lugemata postitusPostitas Barry » 24 Veebr 2017, 12:29

Marker kirjutas:Ole rumal, aga palun, ära tee seda nii avalikult.

Alle wünschenswerten Dinge im Leben sind entweder illegal, teuer, dick machend oder mit jemand anderem verheiratet.

Lp. foorum!
Vaat androidi kohapealt olen jah 100+ prossa täielik dumbuser, mitte mõhkugi ei tea, absoluutselt tume koht.
Samas arvutitega hakkasin tegelema kui windoosat polnud veel olemaski (samuti ka ei androidi, iOS-i ja muud sellist), TPI-s (end. nimega Tallinna Polütehniline Instituut) sain esimesed sellealased teadmised ja mu esimene isiklik arvutigi oli MS DOS-iga. Netist võite huvi korral leida, millisel tasemel oli arvutustehnika 1970-ndatel aastatel. Mõni ehk on kuulnud vändaga kalkulaatorist Felix... IRW...
Millegipärast hiljem jäin Windowsi fänniks ja olen seda siiani. Üritan nüüd siiski silmaringi laiendada ja tänu YOGA-le ehk see õnnestubki.
Ja ikkagi ma pole leidnud vaatamata intensiivsele neti skännimisele ÜHTEGI asjalikku androidi MMORPG mängu, mis saaks ligilähedalegi Windows PC omadele. Kuigi graafikat veaks minu YOGA 3 Pro natuke väljagi aga sisu on neil mannetu ja tõesti sobivad ainult koolilastele nutifoniga näppimiseks.
Nii-et siis jään oma arvamuse juurde, et android või olla BEST FOR PHONES ja ei enamat.
No vaielge ometi mulle vastu, tõestage ja veendge mind oma arvamusest loobuma!

rennu21
Entusiast
Telefon: galaxy s7- stock

Lugemata postitusPostitas rennu21 » 24 Veebr 2017, 14:46

Nojah, kui nii hullu fanatismi gamerite maailmas olla siis ehk tõesti võibolla peale wini muud pole. Meil teistel on ka reaalne elu ja nutiseadmed on abivahenditena töö ja meelelahutuslikus osas. Mina näiteks ei leia, et 24tunnise ööpäeva sees oleks minul aega arvutimänge mängida. Reaalne töö, haltuura otsad, lapsed ja trenn võtavad oma aja ära ning lahutan meelt ja kiikan silmaringi laienduseks foorumitest kiirelt läbi.
Kui pessimist näeb surnuaial ainult riste, siis optimist näeb ainult plusse

Kasutaja avatar
Barry
foorumi kasutaja

Lugemata postitusPostitas Barry » 24 Veebr 2017, 17:17

Ei-ei, asi pole üldsegi mitte fanaatilises mängimises ja sellele aja raiskamises. Mind lihtsalt paneb hämmastama, et androidil pole tõsise sisuga mänge ollagi. Samas sain käima päris vinge graafika, seda tahvlil ja ega vist suure eraldusvõimega androidi mobladki alla jää. Ja kordan uuesti, et mängud on labased hüppamise ja jooksmise omad, nojah mingi elementaarne tulistamine kah. Ehkki koolilastele võivad need pinget pakkuda ja aega röövida, midagi enamat ei leidu. Pean silmas ka harivat külge.
to: rennu21 Sinuga võrreldes on mul nõksa lihtsam, olen oma aja peremees st. ei pea kellast kellani töötama (hint: oma firma) ja lapsed on juba suured ning kasvatan lapselapsi. Ja telefoniks on mul Nokia 3310 .... tõsijutt.... Aga PC on viimasepeal sisikonnaga ja moniga... Seda upgraden ikka ja jälle, kui midagi vingemat välja tuleb.

Kasutaja avatar
reps
Entusiast
Telefon: OnePlus3, OnePlusX
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas reps » 24 Veebr 2017, 18:02

Kui inimene on nii vanaks ära elanud ja peas on ainult vindoosal põhinevad arvutimängud on tegemist küllaltki tõsise probleemiga. :roll: Või kannatab kodanik kroonilise igavuse all. Sel puhul soovitaks hoopis mõnda head raamatut lugeda, valik on tänapäeval väga lai mitte nii kitsuke nagu 40 aastat tagasi kuigi ka siis polnud põhjust kaevata. Lisaks veel, et väärtkirjanduse lugemine on palju harivam kui silmad punnis 24 tundi ööpäevas arvutimänge mängida. Sellise asjaga tegeleb mul ühe sõbra 12aastane poeg ja on selles kõva käsi aga vaevalt see ülejäänud elule( kuigi see elu ongi arvutis) hästi mõjub. Mis puutub nn. Felixi (NSVL-s oli neil siiski teine nimi)arvutusmasinasse, siis on mul selliseid kaks eksemplari (üks siis uuem variant ja klahvidega) riiulil täiesti olemas, seepärast julgen väita, et tean sellist riista küll. Lisaks veel, et ka mina alustasin Juku nimalise imeloomaga aga kõik see pole oluline. Androidifoorum on ikkagi androidil töötavate telode jne. arutelu koht ja viisakalt öeldes pole hea toon siin fanaatiliselt mingeid vindoosa jurasid propageerida. Eespool anti ju mõista, kui ei meeldi ole teises liivakastis. Muide Nokia 3310 on ka mul olemas ja seepärast julgen väita, et kuud aega selle originaalaku vastu ei pea. Ja mis pagana pärast peaksime siin hakkama millelegi vastu vaidlema ja tõestama? Siinne rahvas on täiesti kursis, et on olemas ka teisi opsüsteeme. Aga me oleme rahumeelsed ja leiame, et igal kodanikul on õigus näppida seda mis meeldib. IRW Loomulikul juhul kui see tegevus ei lähe vastuollu kehtivate tõekspidamiste ja seadustega. Das ist alles junge.
Numerus stultorum infinitus est.

Kasutaja avatar
reps
Entusiast
Telefon: OnePlus3, OnePlusX
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas reps » 24 Veebr 2017, 18:46

Alle wünschenswerten Dinge im Leben sind entweder illegal, teuer, dick machend oder mit jemand anderem verheiratet.

8-) Kas sellised pisiasjad on siis ületamatu takistus. ;)
Numerus stultorum infinitus est.

Kasutaja avatar
Euromen
Entusiast
Telefon: Galaxy A3 2017 7.0

Lugemata postitusPostitas Euromen » 22 Mär 2017, 01:37

Üle 50 aastena mängu-hull kes ikka veel upgrade'ib arvutid alates Feliksist, ja arvab et Android on mingi mängu platvorm. Vaat mis saab kui foorumisse kaua aega ei tule. Siin on huvitavamaks lännud :)
Galaxy A3 2017 SM-A320FL - A320FLXXU1BQG6
Xperia Z3 D6603 5.1.1 - 23.4.A.1.200
Galaxy S3 4.3 I9300XXUGNA8

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Logi sisse  •  Registreeru