Jutumull.

Üldine arutelu Androidi teemal
Kasutaja avatar
VWM
Entusiast
Telefon: Nexus 5

Re: Jutumull.

Lugemata postitusPostitas VWM » 12 Jaan 2016, 09:44

fat32, kui tahad tavalise sd kaardina kasutada.
Pilt
OnePlus 5T
Rom: Stock + Mods
Kernel: New Kernel
Recovery: blu_sp★rk TWRP

Kasutaja avatar
Android
Entusiast
Telefon: Nexus 6P

Lugemata postitusPostitas Android » 13 Jaan 2016, 00:56

Kas kaablil ja kaablil on vahe?

Kui mul on originaal Usb type c ja ma ostan juurte endale teise(suvalise e-bayst), kas see toimib võrdväärselt. Et laeb sama kiiresti?

Ütleme, et originaal on selline:
Pilt

Ja see mida osta tahan näeb välja selline:
Pilt

Miks üldse osta? Selleks, et üks oleks kodus ja teine liikvel olles kaasas.

Äkki on see lollim küsimus, mida kuulnud olete, aga noh jah.
“Music is my drugs, it's my addiction, i need music!”

Ma neelasin terve jääkuubiku alla, aga see ei ole välja tulnud. Kardan, et see on kinni jäänud.

Kasutaja avatar
VWM
Entusiast

Lugemata postitusPostitas VWM » 13 Jaan 2016, 08:55

Mingil määral võib laadimis kiirus teine olla aga kindel olla ei saa. Kaabli kvaliteet ja usb otade kvaliteet tuleb siin mängu. Just katsetasin et üks kaabel laeb 250 mA ja teine laeb 750mA . seinalaadija oli sama juhtmeid ainult erinevad.
Tõmba Ampere app ja katseta.
Pilt
OnePlus 5T

rennu21
Entusiast
Telefon: galaxy s7- stock

Lugemata postitusPostitas rennu21 » 13 Jaan 2016, 15:45

Minu kogemus kaabli ja kaabliga kasutades laadimiseks samsung s5 ja originaal adapterit. Originaal juhe laseb läbi 1200-1800mha ja mõni noname sama AGA paljud juhtmed annavad 250- 900
Kui pessimist näeb surnuaial ainult riste, siis optimist näeb ainult plusse

Kasutaja avatar
Android
Entusiast
Telefon: Nexus 6P

Lugemata postitusPostitas Android » 13 Jaan 2016, 17:27

Okei. Eks siis tuleb ikkagi originaal osta.
“Music is my drugs, it's my addiction, i need music!”

Ma neelasin terve jääkuubiku alla, aga see ei ole välja tulnud. Kardan, et see on kinni jäänud.

rennu21
Entusiast

Lugemata postitusPostitas rennu21 » 13 Jaan 2016, 20:25

Android kirjutas:Okei. Eks siis tuleb ikkagi originaal osta.

Mul on üks 1,8m prismast ostetud kuldsete otstega juhe mis annab edasi 1200-1800, nagu originaal :) Ühed väidavad, et otsel pole vahet, teised raiuvad kui puid, et kuldne ots on ainus mis midagigi edasi annab, ehk ainult neid peab vaatama... Võta kinni

helerin900
foorumi kasutaja
Telefon: samsung galaxy s5

Lugemata postitusPostitas helerin900 » 13 Jaan 2016, 23:27

heyy kõigile :) ehk siin on keegi kes on sarnase murega kokku puutunud , Nimelt minu smasung galaxy s 5 ekraan hakkab vilkuma kui heleduse maha võtan . Milles probleem ? tehase seadete lähtestamist olen juba teinud see ei mõju ,aga kui heleduse panen poole peale siis ekraan ei vilgu .

Kasutaja avatar
AndroTroll
Entusiast
Telefon: S5
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas AndroTroll » 14 Jaan 2016, 06:12

Juhtmeteema jätkuks - lugesin Delfist huvitavat pealkirja: Väheteada põhjus, miks ei ole hea mõte telefoni sõiduautos laadida - Kasulik.ee
Arvasin, et sisuks saab olem ASJALIK jutt tehniliste põhjustega - järgnes aga demagoogiline möla palju kulutab laadimine bensu ja kui palju see kõik kliimat soojendab.

Helerin - "kirjutasin telefonist" EI ANNA õigust kirjutada nagu pooletoobine joodikust vabrikutööline poe taga.
Teiseks - tegid ju lausa teema oma murest; pool aastat vana galaxy s5 - Androidi foorum
Seega puudub põhjus ja vajadus - viisakuse puudumisest vist pole vaja rääkida - oma muret dubleerida teistes teemades.
Kui kellegil on midagi lisada - aidata või kaasa tunda siis ta seda teeb - teemas mille algatasid.
Mõtle selle üle.
Tänan.

Kasutaja avatar
VWM
Entusiast

Lugemata postitusPostitas VWM » 14 Jaan 2016, 11:25

AndroTroll kirjutas:Juhtmeteema jätkuks - lugesin Delfist huvitavat pealkirja: Väheteada põhjus, miks ei ole hea mõte telefoni sõiduautos laadida - Kasulik.ee
Arvasin, et sisuks saab olem ASJALIK jutt tehniliste põhjustega - järgnes aga demagoogiline möla palju kulutab laadimine bensu ja kui palju see kõik kliimat soojendab.

Minu jaoks on see suht koomiline artikkel tegelt ja asi mida eraldi uurima hakata. Uutes masinates on ju seda elektroonikat nii palju et see telefoni laadimine aegajalt tundub nii minimaalne. Navid, elektrilised lisasoojendid - klaasisoojendid, salongisoojendid, istmesoojendid jne.

edit: siia sobiks ilusti üks selle artikli komentaar
"Et siis kliima soojeneb.....hmm...aga Hiina kabenuppe ,püksitrakse ja muud tarbetut rämpsu veame laevade,rongide ja lennukitega mööda maailma laiali? Veame teiseltpoolt maakera siia kiirestiriknevaid puuvilju? Kupatame Amsterdamist lennukitega lilli mööda maailma laiali? Nojah,seda jada võiks edasi arendada. Ja nüüd leiti kliimasoojenemise põhjus-moblade autos laadimine. "

:lol:
Pilt
OnePlus 5T

rennu21
Entusiast

Lugemata postitusPostitas rennu21 » 14 Jaan 2016, 21:51

AndroTroll kirjutas:Juhtmeteema jätkuks - lugesin Delfist huvitavat pealkirja: Väheteada põhjus, miks ei ole hea mõte telefoni sõiduautos laadida - Kasulik.ee

Helerin - "kirjutasin telefonist" EI ANNA õigust kirjutada nagu pooletoobine joodikust vabrikutööline poe taga.
Teiseks - tegid ju lausa teema oma murest; pool aastat vana galaxy s5 - Androidi foorum
Seega puudub põhjus ja vajadus - viisakuse puudumisest vist pole vaja rääkida - oma muret dubleerida teistes teemades.
Kui kellegil on midagi lisada - aidata või kaasa tunda siis ta seda teeb - teemas mille algatasid.
Mõtle selle üle.
Tänan.

Mina siis keskonda ei saasta. Autos laen aruharva ja siiski ei kasuta sisse ehitatud usb pesa. Mul eraldi laadija ostetud, selle kahjulikusest ju juttu ei ole. Seega võin rahulikult edasi sõita :)

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist

Logi sisse  •  Registreeru