Arc S Hard bricked

Probleemid ja küsimused SE telefonide kohta
Khentimentu
foorumi kasutaja
Telefon: ARC S

Arc S Hard bricked

Lugemata postitusPostitas Khentimentu » 02 Mai 2014, 18:48

Tere
Kuna XDA foorumis mind keegi aidata ei viitsi, siis ehk näkkab siin

Hakkasin siis HDUltimate romi installima ja jäi kogemata üks step vahele ning olen Sony logo juures kinni
Olen proovinud PC Companioni ja Update Service aga edutult.

Flashtool leiab seadme üles ja roheline LED telefonis põleb, aga mitte ükski firmware pole siiani ära flashinud. Olen proovinud vähemalt 10st erinevast kohast tõmmata stock firmware ning flashtool annab iga jumala kord sellise veateate:
http://gyazo.com/bf7e50d4bbc70d3cc73088cac07ec868

Kas ma kasutan tõesti valet firmwaret või teen ma midagi valesti?

Tegemist on siis LT18i versiooniga. Ostes oli gingerbread peal ,aga sai uuendustega ICS peale kunagi pandud

rennu21
Entusiast
Telefon: galaxy s7- stock

Re: Arc S Hard bricked

Lugemata postitusPostitas rennu21 » 02 Mai 2014, 19:02

Senikaua kuni sony logo ees siis pole probleemi. Kunagi tegin ühe teema arc s rootimisest ja seal lingid ja juhised olid. Otsi üles. Võta ka aku tagant paariks tunniks et soft rahuneda saaks siis proovi flashtoolsiga uuesti.
Kui pessimist näeb surnuaial ainult riste, siis optimist näeb ainult plusse

Khentimentu
foorumi kasutaja

Lugemata postitusPostitas Khentimentu » 02 Mai 2014, 19:12

Mhhm,leidsin su postituse üles, aga ma ei saa ja ei ole vajagi seda rootida :D Selle sain ise tehtud enne kui telefon bricked jäi. Läksin siis sellele lingile, kus viitasid kuidas unbrickida, aga sealt ei olnud võimalik seda firmwaret allalaadida.

Olen siin juba 3 päeva otsinud lahendusi, aku on terve see aeg väljas olnud põhimõtteliselt

Edit: mainin ära ka selle, et ükskõik kuskohast ma selle stock firmware ka ei tõmbaks, saan selle sama veateate flashtoolis

merehaige
foorumi kasutaja
Telefon: xperia neo

Lugemata postitusPostitas merehaige » 23 Mai 2014, 16:31

proovi Flashtool'i fastboot mod'is HDU kernel installida, kui õnnestub, siis saad CWM-i buutides kõik wipe'd teha ja uuesti HDU rom'i peale lasta

Khentimentu
foorumi kasutaja

Lugemata postitusPostitas Khentimentu » 29 Mai 2014, 14:32

merehaige kirjutas:proovi Flashtool'i fastboot mod'is HDU kernel installida, kui õnnestub, siis saad CWM-i buutides kõik wipe'd teha ja uuesti HDU rom'i peale lasta

Kahjuks ei saa fastbootile ligi :(

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

Logi sisse  •  Registreeru