Xperia neo ROOT

Probleemid ja küsimused SE telefonide kohta
Kasutaja avatar
Android
Entusiast
Telefon: Nexus 6P

Xperia neo ROOT

Lugemata postitusPostitas Android » 05 Veebr 2014, 20:15

Tervist!

Kas keegi on xperia neo-d rootinud ja äkki saaks mingeid nõuandeid jagada. Üritasin mingit mõistliku videot leida, aga ei õnnestunud. Nagu välja tuli siis ei ole see nii kerge nagu Samsungil.

Tänud!
“Music is my drugs, it's my addiction, i need music!”

Ma neelasin terve jääkuubiku alla, aga see ei ole välja tulnud. Kardan, et see on kinni jäänud.

Kasutaja avatar
smurf
Entusiast
Telefon: Nexus 4

Re: Xperia neo ROOT

Lugemata postitusPostitas smurf » 05 Veebr 2014, 20:59

Aga proovi selle õpetuse järgi:
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2220568

Tundub olevat mingi asjalikum programm kui see, millega mina Arc Si rootisin. Ma pidin "omal ajal" ICSi pealt GBle downgradema, aga see õpetus väidab, et downgradema ei pea. Proovi ;)

Sent from my ME301T using Tapatalk
Nexus 4. Simple AOSP 5.0.2/ SaberMod franco.Kernel r215.2
Asus Memo Pad Smart 10. OmniROM 4.4.4
Parrot Asteroid Smart. Stock Android 2.3.7 (Root)

Kasutaja avatar
Android
Entusiast

Lugemata postitusPostitas Android » 06 Veebr 2014, 20:05

Tänud! See toimis väga hästi. :)

Sent from my ARCHOS 80 TITANIUM using Tapatalk

Ma neelasin terve jääkuubiku alla, aga see ei ole välja tulnud. Kardan, et see on kinni jäänud.

Kasutaja avatar
Android
Entusiast

Lugemata postitusPostitas Android » 06 Veebr 2014, 20:36

Nüüd tekkis järgmine mure, et kuidas installida rom ilma telefoni brickimata ära. Ja mis asi on Unlock bootloader. Kas see on sama mis rootimine või on midagi muud. Ning kas seda tuleb igakord enne rom-i paigaldamist teha või piisab ühest korrast.

Kasutaja avatar
smurf
Entusiast
Telefon: Nexus 4

Lugemata postitusPostitas smurf » 06 Veebr 2014, 20:48

Sellise õpetuse leidsin, kahjuks ei oska öelda kas asi 100% kindel või mitte, uuri pisut kommentaariumi, kui tundub kahtlane, leiame miskit muud ;)

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1757256

Kuna 2011 Xperia mudelid peaksid olema sarnased, eeldan, et Neo bootloaderi kohta käib sama jutt nagu Arc Sil. Igatahes unlocked bootloaderile on custom romide valik suurem. Täpset vahet ma ei tea, mida unlocked bootloaderile mõeldud romiga teha saab. Nii palju kui mäletan, siis bootloaderi avamisel jääb sellest märk ka Sonyle ja garantii muutub kehtetuks. Custom romi valimisel pead täpselt vaatama, kas rom on unlocked bootloaderile või sobib installida ka locked bootloaderile. Nagu ma ka enne kirjutasin, on unlocked bootloaderile reeglina rohkem ägedaid rome tehtud kui locked bootloaderile.

E: Lugesin nüüd vanu PS-e ajast kui rennu21-ga konsulteerisin Arc S rootimise ja romi vahetamise teemal. Locked bootloaderile pole üldiselt romidesse pandud custom recoveryt, see tuleb käsitsi installida. Teine asi on see, et unlocked bootloaderi korral on võimalus vahetada kerneleid. St kui leiad korraliku developeri tehtud romi ja kerneli, võid telefonile hoopis uue hingamise anda protsessori governoride ja battery life näol. Kui kernelite vahetus tundub olevat ebavajalik või liialt hirmus, pole katki midagi. Jätad bootloaderi lukku, leiad locked bootloaderile ilusa romi, lased peale ja naudid. Kui tuunimisehimu suur ja asjast jagad ka, siis muidugi bootloader lahti ja tuuni nii kuis süda lustib

E2: Lihtne vastus ka lihtsale küsimusele - bootloaderi unlockimine pole sama, mis root ja ei pea seda iga kord uuesti tegema (vähemalt minu teada).

Sent from my ME301T using Tapatalk
Nexus 4. Simple AOSP 5.0.2/ SaberMod franco.Kernel r215.2
Asus Memo Pad Smart 10. OmniROM 4.4.4
Parrot Asteroid Smart. Stock Android 2.3.7 (Root)

Kasutaja avatar
Android
Entusiast

Lugemata postitusPostitas Android » 06 Veebr 2014, 21:18

E2 aimasin ka ise, aga küsisin igaksjuhuks üle.

Kuigipalju olen siiamaani jaganud seda jah, aga nüüd ajaski segadusse see kõik staff mida netist lugesin. Kõigekeerulisem on asja juures see, et üritasin seda kõike seletada läbi interneti kolmandale isikule, kes ei jaga mitte mõhkugi. :D

Aga mõne päeva pärast peaks telefoni endakätte saama, siis saab kõik selle värgi läbi proovida.

Tänud veelkord. Lõi pea selgemaks küll. Eks kui hätta jään siid annan jälle teada. :D

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

Logi sisse  •  Registreeru