Mida teha????

Kõik küsimused ja probleemid teiste androidi jooksutavate telefonide kohta
kizzuke
foorumi kasutaja
Telefon: Prestigio

Mida teha????

Lugemata postitusPostitas kizzuke » 22 Dets 2014, 13:26

Ostsin endale oktoobris uue telefoni, ükshetk hakkas telefon hullu panema. Ehk siis, telefon ise trükkis, ise valis asju, ise liigutas app´e jne. Viisin peale kahe nädalast kasutamist telefoni garantiisse. Lõpuks nad vahetasid mu telefoni uue vastu välja aga nüüd on kaks päeva olnud uus telefon kasutusel ja täpselt sama jama. Mis see on ja mida ma tegema pean? tehase algseadmeid miljon korda teinud, see ei aita. :( :cry:

Kasutaja avatar
VWM
Entusiast
Telefon: Nexus 5

Re: Mida teha????

Lugemata postitusPostitas VWM » 22 Dets 2014, 13:56

Oled mingied kahtlasi rakendusi ka alla tõmmanud? Mis telefoni täpne mudel on?
Pilt
OnePlus 5T
Rom: Stock + Mods
Kernel: New Kernel
Recovery: blu_sp★rk TWRP

kizzuke
foorumi kasutaja

Lugemata postitusPostitas kizzuke » 22 Dets 2014, 14:25

Ma pole pmst mitte midagi tõmmanud peale instagrami ja messengeri. telefon on Prestigio 5504 DUO. See telefon mida ma kasutasin sel ajal kui minu oma oli garantiis, siis tollele tulid ka sarnased vead aga mitte nii hullud. Siis ma mõtlesin et mälukaart kannab mingi viiruse vms edasi. Ja jätsingi mälukaarti uute telefoni panemata.

Kasutaja avatar
Euromen
Entusiast
Telefon: Galaxy A3 2017 7.0

Lugemata postitusPostitas Euromen » 22 Dets 2014, 20:54

Oh neid inimesi kes neid Prestigioid ostab. Mul ühel noorel tuttaval on Prestigio ja see ka vahete vahel mängib lolli. Kord talle ei saa helistada, kord ta ise ei saa helistada. Probleemid kaovad tal sama moodi nagu ka tekivad. Kus lahendus otsida ei tea. Hea lahendus on see minema visata. Mul lapsel vaevalt 200€ maksev LG F70 ja see toimib igati hästi, ka vaatamatta sellele tal mälu vähe ja laps toppib sinna igasugust prahti.

Edit:
Ehk vaid root'imine aitaks. Kuna riistvara pole just kõige viletsam sel telefonil. Ise arvan et enamuste Prestigiote ja muude GoCleverite probleem on umbe ajatud op-süsteem, plus nii mõnel neil on ka vilets riistvara. Ehk siis Android on pilgeni täis igat sorti prahti, mingid antiviirused, mõttetuid programmid ja teenused.
Galaxy A3 2017 SM-A320FL - A320FLXXU1BQG6
Xperia Z3 D6603 5.1.1 - 23.4.A.1.200
Galaxy S3 4.3 I9300XXUGNA8

kizzuke
foorumi kasutaja

Lugemata postitusPostitas kizzuke » 22 Dets 2014, 21:51

Ma tean nii mitmeid, kellel on ka Prestigio ja pole mingeid probleeme. Hetkel on kasutusel ka üks vanem Prestigio ja pole mingeid probleeme.

rennu21
Entusiast
Telefon: galaxy s7- stock

Lugemata postitusPostitas rennu21 » 22 Dets 2014, 22:52

Meil tööl oli mingi tahvel prestigio oma ja sel ekraan läks triibuliseks ehk graafika protsessor suri ära kasutusel alla kuu ja sedagi mõni minut päevas. Poodi tagasi viies kui täitsin garantii pabereid ajasin poetöötajaga juttu. Tema teade lõpuks oli lihtne, need odava otsa tahvlid ja telefonid on kas väga head või väga rämps. Viimast kvaliteedi kontrolli pole ja see mis karpi satub see satub. Kui ostjal läheb hästi siis saab hea toote kui ei vea siis saab garantiist uue kuna remontima neid ei hakata ja riiulist võetakse garantii tähtaja lõpuks uus. Inimesed kes neid ostavad ei ole lollid vaid neil peab olema väga palju aega garantii vahet käia(kuniks toimiv seade antakse). Nimekad nagu sony, htc, samsung..... neid ei vahetata kunagi välja vaid remonditakse, mis arvate mis põhjusel- kvaliteet, neid on odavam remontida kui vahetada(erinevalt prestigio sugustest säästukatest)
Kui pessimist näeb surnuaial ainult riste, siis optimist näeb ainult plusse

Kasutaja avatar
Euromen
Entusiast
Telefon: Galaxy A3 2017 7.0

Lugemata postitusPostitas Euromen » 22 Dets 2014, 23:48

kizzuke kirjutas:Ma tean nii mitmeid, kellel on ka Prestigio ja pole mingeid probleeme. Hetkel on kasutusel ka üks vanem Prestigio ja pole mingeid probleeme.

Võib ju toimiba nagu Rennu juba kirjutas, kellel veab. Mul tööl kahel naisel ka Prestigiod, paraku nad ei ole sellised nutitelefoni kasutajad nagu mina. Nad helistavad ja vaatavad pilte ja vahest ka mängivad.
Galaxy A3 2017 SM-A320FL - A320FLXXU1BQG6
Xperia Z3 D6603 5.1.1 - 23.4.A.1.200
Galaxy S3 4.3 I9300XXUGNA8

vanameister
foorumi kasutaja
Telefon: Prestigio Pap4300

Lugemata postitusPostitas vanameister » 17 Dets 2015, 20:37

Prestigo omanikuna tuleb tõdeda ,et minu telefon on sisuliselt tapmatu ..olen sellel läbi viinud ohtralt loomkatseid,kümneid erinevaid ROM -e ja kenasti kestab...vaatamata oma suht keskpärastele andmetele liigutab ennast pildistades ja ka galeriis märgatavalt nobedamalt kui mu kolleegide nimekad brändid...sumsang,lg ja sony...
päikest:Ats

Kasutaja avatar
reps
Entusiast
Telefon: OnePlus3, OnePlusX
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas reps » 17 Dets 2015, 21:35

:lol: Õnnitlen, suutsid aasta vana teema üles kaevata.
Numerus stultorum infinitus est.

vanameister
foorumi kasutaja
Telefon: Prestigio Pap4300

Lugemata postitusPostitas vanameister » 17 Dets 2015, 21:55

:-) Küsimus ei ole mitte selles,et teema aasta vana,vaid probleemile komistajaid on ka edaspidi !

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Logi sisse  •  Registreeru