1. leht 1-st

LG G2 sensori probleem

Postitatud: 08 Sept 2016, 15:31
Postitas Rainer
G2'l nimelt selline jama, et vähegi hämaramates oludes on praktiliselt võimatu ekraani avada, kustub kohe jälle ära. Olen aru saanud, et telefonil on funktsioon, mis tuvastab kui telefon on nt taskus ja kogemata läheb midagi nupu pihta, siis ei lase see ekraanil niisama asjatult põleda. Antud juhul tundub, et see sensor paneb villast, sest isegi hämaras tänaval ei ole enam võimalik ekraani avada. Vahel on abi sellest, kui katta korraks sensor näpuga, ehk, et näidata talle, et saab veel pimedamaks minna ja siis ta toimib, aga sedasi on väga tüütu toimetada. Ilmselt tuleb remonti viia, aga oskab äkki keegi umbes pakkuda palju selle asja hinnaks kujuneda võib? Või kus selliseid asju (Rakveres) üldse tehakse, päris suvalised nurgapealsed parandused vist ei tee?

Re: LG G2 sensori probleem

Postitatud: 02 Veebr 2017, 13:48
Postitas itis_oy
Seal võib olla mitu probleemi :idea: aga loodame, et lihtsam, siis on al. 15€ https://www.facebook.com/arvutiremont/ http://1t.ee/?telefoniremont=2 ( Helista ette ja lepi täpsemalt kokku Tel:5571133 ) ( Asukoht: Kristiine linnaosas, Nõmme tee kiirsöögi RääguPesa ja STAAP juures )
Töö võtame kohe ette ja eeldatavasti 30min joksul teostame defekteerimise ja paranduse (kui see jääb 15€ suuruseks mureks).

Loodetavasti ka klaasil mõrasid ei ole :?:

Re: LG G2 sensori probleem

Postitatud: 02 Veebr 2017, 14:33
Postitas reps
itis_oy kirjutas:Seal võib olla mitu probleemi :idea: aga loodame, et lihtsam, siis on al. 15€ https://www.facebook.com/arvutiremont/ http://1t.ee/?telefoniremont=2 ( Helista ette ja lepi täpsemalt kokku Tel:5571133 ) ( Asukoht: Kristiine linnaosas, Nõmme tee kiirsöögi RääguPesa ja STAAP juures )
Töö võtame kohe ette ja eeldatavasti 30min joksul teostame defekteerimise ja paranduse (kui see jääb 15€ suuruseks mureks).

Loodetavasti ka klaasil mõrasid ei ole :?:

:roll: :lol: Ja Rakverest kilulinna sõit pluss sellele kuluv aeg ei maksa midagi, lugupeetud kaasfoorumlane kirjutas ju täitsa kohalike tähtedega, et asub Rakveres.