LG P715 eesti keelne menüü

Probleemid ja küsimused LG telefonide kohta
Kasutaja avatar
AndroTroll
Entusiast
Telefon: S5
Kontakt:

Re: LG P715 eesti keelne menüü

Lugemata postitusPostitas AndroTroll » 04 Mai 2015, 07:51

Vaata Kai - seni kaua kuni sa lolli blondi mängid ja viskad õhku küsimuse stiilis - "ostsin telo ja miks tal seda-teist ja kolmandat" saad sa vastu just sellised vastused nagu sa küsimused esitad.

Proovime nüüd teisiti ja vaatame kas on lihtsam ja adekvaatsem vastata:
Elan "Banaanistanis" ja ostsin siit uue LG-p715 (kernel 4.1.2, link: http://www.gsmarena.com/lg_optimus_l7_i ... 5-5372.php ) ja lähtuvalt sellest ei ole sellel eesti keelset menüüd. Küsimus - kas on võimalik ise muuta keelt?

Usutavasti on antud juhul parem vastata kuigi jääb ikkagi PÕHI probleem - selle küsimuse oleksid pidanud esitama ENNE kui antud telo ostsid. Ja lisama variandi, et soovid leida telot - elades välismaal - millele on hiljem võimalik peale lasta ka eesti keel.

Nagu öeldakse - peace and happiness for You.
Ja pea meeles tulevikuks, et tehnilistes küsimustes EI OLE lakoonilisus hüveks. :D

Kasutaja avatar
Euromen
Entusiast
Telefon: Galaxy A3 2017 7.0

Lugemata postitusPostitas Euromen » 04 Mai 2015, 12:12

Ot ja seda kerneli Kai pidi kus kohast võtma? Kui ta üldse teab mis see on. Ehk siis küsija peab siis piisavalt pädev olema?
Galaxy A3 2017 SM-A320FL - A320FLXXU1BQG6
Xperia Z3 D6603 5.1.1 - 23.4.A.1.200
Galaxy S3 4.3 I9300XXUGNA8

Kasutaja avatar
Randolf
Entusiast
Telefon: LG Nexus 5
Kontakt:

OT ja viisakus

Lugemata postitusPostitas Randolf » 04 Mai 2015, 15:45

Aitab teemavälisest jutust, kõik järgnev OT läheb kustutamisele.
Samuti paluks uute kasutajate suhtes natuke rohkem viisakust, mitte "ära panemist".
Kui kellegil on kellegi suhtes pretensioone, siis selle jaoks on olemas privaatsõnumid mitte antud teema.

Kasutaja avatar
Tige kala
Entusiast
Telefon: LG G4 H815

Re: RE: OT ja viisakus

Lugemata postitusPostitas Tige kala » 04 Mai 2015, 16:22

Randolf kirjutas:Aitab teemavälisest jutust, kõik järgnev OT läheb kustutamisele.
Samuti paluks uute kasutajate suhtes natuke rohkem viisakust, mitte "ära panemist".
Kui kellegil on kellegi suhtes pretensioone, siis selle jaoks on olemas privaatsõnumid mitte antud teema.

Olen samal arvamusel...

Tige Kala LG G2
Tige Kala ®
LG G4 32GB
Android 5.1

kai
foorumi kasutaja
Telefon: lg-p715

Lugemata postitusPostitas kai » 05 Mai 2015, 00:54

Vabandan, et foorumisse küsimuse esitasin. Sain nüpeldada, et loll, blond jne. Nõus...olen brünett ja kui ise teaksin siis ei küsiks.
Vaatamata teadasaamisele milline ma tegelikult olen, hindan foorumi kasutajaid - sain abi, kuid teistele foorumit ei julge soovitada. Kui siis ainult privaatselt üksikute kasutajate poole pöördudes. Kaldun arvama, et kõikidel ei ole närvi lasta end tembeldada ....????
Igatahes, olen tänulik, et selline foorum loodud on ja soovin pikka iga ning rohkem päikest ka kurbadele kasutajatele!!!

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Logi sisse  •  Registreeru