1. leht 1-st

Galaxy S6 wifi lehekülg ei avane seadete alt

Postitatud: 30 Apr 2017, 16:31
Postitas Hiielind
Tere,
peale Android 7.0 update'imist tekkis telefoniga selline probleem: ei saa enam avada wifi lehekülge, kui wifi on sisse lülitatud. Ütleb, et "seaded on peatatud. Taaskäivita rakendus". Seda nii siis, kui hoian sõrme mõned sekundid sisselülitatud wifi märgi peal ekraani üleval või kui lähen lehele seadete alt.
Kui wifi väljas, no problems! Olen lehel, aga nii kui lülitan wifi sisse, viskab välja ja eelpool nimetatud hoiatuse ette.

See kõik tähendab seda, et sisselülitatud wifi püüab ja kasutab vaid neid võrke, mis olid eelnevalt (Android 6) telefoni juba salvestatud. Kui lähen kuhugi telefoni wifi jaoks uude kohta, enam sealset wifit kasutada ei saa, sest et võrk valida ja parool sisestada, pean ma kõigepealt sisenema wifi leheküljele. Edasisist juba eelpool kirjeldasin.

Mis teha? Tehaseseadmete uuendamist veel pole raatsinud teha, pärast säti pool päeva telefoni endiseks. Samsung uut parandustega uuendust veel ka pole andnud (ja ega ma pole kindel, et viga neis). Just guugeldasin oma probleemi, nagu ei leidnud sarnast. oskab keegi veel nõu anda?

Re: Galaxy S6 wifi lehekülg ei avane seadete alt

Postitatud: 02 Mai 2017, 07:51
Postitas Hiielind
Ise küsin, ise vastan rubriigist...
Täna hommikul tuli lõpuks Samsungi androidivärskendus ja probleem lahenenud.

Re: Galaxy S6 wifi lehekülg ei avane seadete alt

Postitatud: 05 Mai 2017, 20:57
Postitas Terko
Ega olekski selle esimese postituse peale kiiret tehaseseadmete taastamist soovitanud :D Aga tore, et et ilma hakkama said.