Kas Xperia või Galaxy?

Milline osta? kust osta? jne

Moderaator: Turu moderaator

Kasutaja avatar
Roxygamer
Entusiast
Telefon: 58213307

Kas Xperia või Galaxy?

Lugemata postitusPostitas Roxygamer » 17 Okt 2015, 11:19

Tervist,
Soov oleks endale soetada uus telefon, ning hetkel on silmapiiril Xperia Z3, Z3 Compact, Z3 Plus (ning äkki teate veel mõnda head) ning samuti ka Galaxy S5 ning võibolla ka S6. Põhilised asjad mis peaksid olema on hea akukestvus ning telefon võiks olla ka veekindel. Hind võiks olla siiski mõistlik. Kas kellelgil on kokkupuutumist mõnega nendest ja mida oskate soovitada?
Tänud!
Sony Xperia Z1 Compact - 5.0.2 STOCK

Kasutaja avatar
Euromen
Entusiast
Telefon: Galaxy A3 2017 7.0

Re: Kas Xperia või Galaxy?

Lugemata postitusPostitas Euromen » 17 Okt 2015, 12:04

Kui meeldib filmimine ja pildistamine, siis unusta Sony kohe ära. Samsung on kaamera suhtes kindlasti ees. Muus mõttes on Sony (Z3 endal) igati hea ost. Isegi minu kasutamis-stiiliga elab Sony kaks päeva nagu naksti ära, koos kaamera näpimisega ja 4K videoga ja muu jamaga.

Sent from my D6603 using Tapatalk
Galaxy A3 2017 SM-A320FL - A320FLXXU1BQG6
Xperia Z3 D6603 5.1.1 - 23.4.A.1.200
Galaxy S3 4.3 I9300XXUGNA8

Kasutaja avatar
Tige kala
Entusiast
Telefon: LG G4 H815

Lugemata postitusPostitas Tige kala » 17 Okt 2015, 17:27

Aga alati on tegelikult ikka nii, et igaüks soovitab miskit mis talle meeldib jne. Paraku teed sa siiski lõpliku otsuse ise, kuna maitsed on erinevad ja telefoni hakkad kasutama siiski sina mitte keegi teine. Loodetavasti saad aru mida mõtlen... Jah aga paraku on tänapäeval siiski nii, et kaamera pixlid ei tähenda paraku paremat kaamerat kui need on suuremad... Ühesõnaga tahan öelda selle jutuga seda, et mine vaata ja proovi erinevaid käes hoida ja kasutada jne. siis kindlasti leiad selle õige mis sulle sobib. Aga otseloomulikult tasub jälgida ka telefoni näitajaid. Igaljuhul edu õige valiku tegemisel.
Tige Kala ®
LG G4 32GB
Android 5.1

rennu21
Entusiast
Telefon: galaxy s7- stock

Lugemata postitusPostitas rennu21 » 17 Okt 2015, 18:16

Mina olen kasutanud z, z1 ja proovinud z2. Ka omanud nexus5. Olen üsna kiirelt tüdinenud seadmetest kuna alati on mingi virrvarr mis häirib- nexuse supper sujuvus ja kiirus ning mugavus panid mind kukalt sügama, et mis planeedil mina(või teised) elavad(no ei olnud see nii hea kuid oli siiski seade mida soovitan ka täna teistele kuid aga). Olles paljude sonydega heas mugavuses olnud ostsin ka z1. Tegin palju pilte ja videosi kus telefoni torkasin mudasse või lumme kuna polnud muud toetust(edev poiss, eksole ). Kõik oli ilus ja tore kui õues oli päevavalge. Hämaras kaamera sai justkui surma. Nii mürased ja kohutavad pildid ka toas et hirmus kohe. Aku oli super muidugi. Tänaseks olen 10kuud s5 samsaga ja kurdan kehva võitu akut(parem kui nexus5 aga siiski) Muud kurta ei oska selle üle- kaamera hea igas valguses(välk suht hea ja aitab ilusaks pildid teha). Ahjaa üks kaebus on, niiske käega on raske ekraani kasutada kuna puutekas läheb lolliks
Kui pessimist näeb surnuaial ainult riste, siis optimist näeb ainult plusse

Kasutaja avatar
Roxygamer
Entusiast

Lugemata postitusPostitas Roxygamer » 17 Okt 2015, 19:39

rennu21 kirjutas:Mina olen kasutanud z, z1 ja proovinud z2. Ka omanud nexus5. Olen üsna kiirelt tüdinenud seadmetest kuna alati on mingi virrvarr mis häirib- nexuse supper sujuvus ja kiirus ning mugavus panid mind kukalt sügama, et mis planeedil mina(või teised) elavad(no ei olnud see nii hea kuid oli siiski seade mida soovitan ka täna teistele kuid aga). Olles paljude sonydega heas mugavuses olnud ostsin ka z1. Tegin palju pilte ja videosi kus telefoni torkasin mudasse või lumme kuna polnud muud toetust(edev poiss, eksole ). Kõik oli ilus ja tore kui õues oli päevavalge. Hämaras kaamera sai justkui surma. Nii mürased ja kohutavad pildid ka toas et hirmus kohe. Aku oli super muidugi. Tänaseks olen 10kuud s5 samsaga ja kurdan kehva võitu akut(parem kui nexus5 aga siiski) Muud kurta ei oska selle üle- kaamera hea igas valguses(välk suht hea ja aitab ilusaks pildid teha). Ahjaa üks kaebus on, niiske käega on raske ekraani kasutada kuna puutekas läheb lolliks

Ehk siis pooldad rohkem Sony või Samsat?

Kasutaja avatar
Euromen
Entusiast

Lugemata postitusPostitas Euromen » 17 Okt 2015, 19:45

@ Roxygamer
Noh Rennu nagu minagi teeb tihti pilte ja videoid, nii et loogiline et Samsung. Ma ju kirjutasin ka seda värki.

rennu21
Entusiast
Telefon: galaxy s7- stock

Lugemata postitusPostitas rennu21 » 17 Okt 2015, 19:49

Kaamera ja füüsiline home nupp on antud valikus samsa poolt minu puhul. AGA nagu välja tõin 3lipulaeva siis kõigil on omad head ja vead. Nexus5 sees on opiline stabilisaator kaameral, teistel digitaalsed. Hoolimatta oma 8megasest kaamerast teeb väga häid pilte ning paljud tootjad suuremate kaameratega ligi ei saa(z1 ja z2 näiteks kui kasutame kõigil automaatseadeid ja out of pocket pildistamist). Samsal on kaamera ja selle tarkvara suht hästi õnnestunud kokku mängima juba s3 ajast. Sony kaamera on tõesti üle prahi. No super lihtsalt, mitu läätse ja jutud värgid kuid välgu asukoht ja võimsus koos tagakaanega rikuvad kogu luxuse. Pane ritta tähtsuse järgi vajadused ja siis saad seadme. Kui esikohal akukestvus ja viimasena kaamera siis sony kui aga esikohal kaamera ja aku viimane siis samsung(mina valisin ka sedasi)
Kui pessimist näeb surnuaial ainult riste, siis optimist näeb ainult plusse

qdragonheart
Androidi fänn
Telefon: samsung galax s5

Lugemata postitusPostitas qdragonheart » 18 Okt 2015, 03:23

ise soovitaks google telefone .
ise olen kasutand google nexus 5 juba aasta ja siiamaani pole mitte ühtki probleemi esinend.
telefon on ülikiire ja pole mitte ühtki korda tundnud, et see oleks kuidagimoodi aeglasemaks jäend kui see oli esimesel päeval, samsung galaxy s5-est on see ka ikka natukene kiirem,aga noh, ega samsungil kah midagi viga pole, tean kuna on olemas ka samsung galaxy s5.
kaamera on enam vähem, samsungil kõvasti parem!
ja aku pole kõige parem, aga noh nüüd vist android 6 hoiab rohkem akut kokku, et ei oska õelda, samsungil aku parem , peab tavaliselt hommikust õhtuni vastu.
samsung on veekindel, mis on ka järgi katsetatud!
kui soovid, et telefon oleks kiire ja kokku ei jookseks siis soovitan google telefoni ja kui kiirus pole nii oluline , tahad häid pilte teha, aku peaks päev vastu siis samsung.
Samsung Galaxy S5
Pilt
Google Nexus 5
Pilt

Kasutaja avatar
Roxygamer
Entusiast

Lugemata postitusPostitas Roxygamer » 19 Okt 2015, 12:21

Niisiis leidsin veel sellise asja nagu Nexus 4. Muidu tundub täitsa korralik masin aga olen lugenud ja näinud gsm-ist, et tema aku on päris nõrk. Kas see vastab tõele ning kes omab seda oskab natuke rääkida oma arvamusest selle telefoni kohta?

Kasutaja avatar
Euromen
Entusiast

Lugemata postitusPostitas Euromen » 19 Okt 2015, 16:21

Asi kisub aina vanaaegsemate telefonide poole :)

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

Logi sisse  •  Registreeru