Kõrvaklapid

Kõik muud teemad, mis ei sobi kuhugi mujale.
Vamos
Androidi fänn
Telefon: Galaxy Alpha, Z1C, Nexus 5X

Kõrvaklapid

Lugemata postitusPostitas Vamos » 17 Juun 2015, 22:01

Tere

Otsin endale muusika kuulamiseks kõrvaklappe, võiks bluetoothiga olla. Max 100€. Ise olen vaadanud JBL E40BT. Mis arvate sellest?

Kasutaja avatar
AndroTroll
Entusiast
Telefon: S5
Kontakt:

Re: Kõrvaklapid

Lugemata postitusPostitas AndroTroll » 18 Juun 2015, 06:03

Esiteks - Vamos - no kammoon - sa pole ju esimest päeva siin nagu näha.
Viisakusest võiks siis ka pakkuda lingi (jutu vähemalt) kust ostad ja mis hinna eest.
Tingimata PEAB olema link nimetatud klapi kodulehele andmetega või kui pole siis ütlema ise mis näitajad on.
Tore oleks kui lisada MIDA juba oled proovinud
(Loomulikult ei segaks ka korralikult vormitud link aga see oleks juba liigne luksus vast)
Ausõna nagu lasteaed - "emme tahan kommi"!!!

Teiseks - eeldan, et siis tegu selliste isenditega - E40 BT - JBL !?
Kunagi proovisin mingeid JBL-i klappe - kõla oli kuidagi tühjavõitu - võimalik, et nad on aja jooksul asja parandanud!

Kolmandaks - enda kogemus - Philips ja Pioneer mida oleks katsetanud ja mis on head - vähemalt minu meelest.
Pakun neid mis sinu hinna sisse jäävad.
1. Kõrvaklapid+mikrofon Pioneer SE-MJ561BT-T kuldne/beezh nahk, juh - on ka teisi värve olemas.
2. Philips Wireless Bluetooth headphones SHB5500BK 32mm drivers/ se - ka täitsa head.
3. Kõrvaklapid Sony DR-BTN200 Black Wireless Headphones with Bluetooth - proovinud ise pole aga mõned kiidavad.

Lõppu paar laiema tarbe kaupa ka - hinnateadlikumale:
4. Kõrvaklapid+mikrofon Defender HNB601 stereo, bluetooth, 40mm, in
5. Kõrvaklapid Speedlink TRACTS Wireless Stereo Headset - Bluetooth

PS. Ise seda tüüpi kauba suur tarbija ei ole. Kodus siiski mõned Logitechi omad on ja seni piisab.
PPS. Mitte, et ma mingi Büroomaailma fänn oleks aga üks selle link sattus esimesena.
Kindlasti on poode kus valik suurem, parem, nunnum ja mida iganes aga täna siis nii.

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

Logi sisse  •  Registreeru