Tänane kuupäev 20 Okt 2014, 08:02

viirusetõrje? Ace-le

Probleemid ja küsimused Samsungi telefonide kohta

viirusetõrje? Ace-le

Lugemata postitusPostitas sammal55 » 15 Aug 2011, 12:53

Tere.

Sai siis ka endale soetatud selline isend. Aga nüüd tekkis hulk küsimusi..kas oleks vajalik tõmmata endale mingi viirusetõrje? ütleks kohe ära, et pole nende uuemate telefonidega kursis..vanust endal ka juba omajagu ja enne ainult nokiasid omanud. need ka kestnud aastaid..kuni viimase koolemine sundis uut ostma. Seda foorumit olen nüüd mitu päeva lugenud..ja ausalt öeldes vanema inimesena jäävad paljud asjad lausa arusaamatuks :oops: ehks siis..telefoni tahaks peamiselt kasutada ikka helistamiseks ja navigeerimiseks. Siin loen igasugustest rootimistest ja kiesidest ja Appsidest.. Küsimus, kas on neid üldse vaja või on nad rohkem sellise meelelahutusliku poolega?

rumalaid küsimusi ei pidavat olema...aga selles keskonnas tunnen end küll ülilollina..ehk siis.. Kas targemad inimesed äkki ehk selgitaksid maakeeli seda androidi asja veidi?
sammal55
foorumi kasutaja

Telefon: Ace

Re: viirusetõrje? Ace-le

Lugemata postitusPostitas casiocas » 15 Aug 2011, 13:21

sammal55 kirjutas:Tere.

Sai siis ka endale soetatud selline isend. Aga nüüd tekkis hulk küsimusi..kas oleks vajalik tõmmata endale mingi viirusetõrje? ütleks kohe ära, et pole nende uuemate telefonidega kursis..vanust endal ka juba omajagu ja enne ainult nokiasid omanud. need ka kestnud aastaid..kuni viimase koolemine sundis uut ostma. Seda foorumit olen nüüd mitu päeva lugenud..ja ausalt öeldes vanema inimesena jäävad paljud asjad lausa arusaamatuks :oops: ehks siis..telefoni tahaks peamiselt kasutada ikka helistamiseks ja navigeerimiseks. Siin loen igasugustest rootimistest ja kiesidest ja Appsidest.. Küsimus, kas on neid üldse vaja või on nad rohkem sellise meelelahutusliku poolega?

rumalaid küsimusi ei pidavat olema...aga selles keskonnas tunnen end küll ülilollina..ehk siis.. Kas targemad inimesed äkki ehk selgitaksid maakeeli seda androidi asja veidi?

Tere!

Lihtne vastus, kui sa telefoni setinguid ei muuda, et lubad RAKENDUSTE alt MITTE TUNTUD ALLIKAD siis ei ole otseselt antiviirust vaja(kuigi on kindlam kui ta on).
Neid ülejäänud asju rootimisi, rom-e, jne ei ole sinul kui tavakasutajal ka vaja(need on kas süsteemi modifitseerimiseks, välimuse muutmiseks, jne), kui sa muidugi ei soovi oma süsteemi modifitseerida. Ainuke asi mis hea on, on ROOT-imine, kuna siis saad panna paar head programmi peale, millega saad taastada telefoni sellisesse seisu kui ta oli sul selle taastuspunkti tegemise ajal.

CHEERS! 8-)
Pilt
1)Asus PadPhone with Station Dock IML74K.WW_PadPhone-9.18.8.41_WW.9.1.15-0 ROOTED!
2)Galaxy S3 I9305, [4.4.2] OMNI ROM [Official]--64 GB sd
3)Galaxy S4+4G I9506,stock rom4.2.2 ROOTED ;)
PEACE FOR ALL!!! ;)
Kasutaja avatar
casiocas
Entusiast

Telefon: Galaxy S4 I9506

Lugemata postitusPostitas sammal55 » 15 Aug 2011, 13:32

Suur tänu kiire vastuse eest.. igaksjuhuks küsin veel, et kui ma siis lähen netti näiteks e-kirju lugema või on vaja kiirelt midagi otsida kui arvutit käepärast pole, siis pole võimalik viirust endale sisse tõmmata? Gpsi kasutamine ma sain poes aru, et toimub läbi interneti ? Sealt kaudu ei tule mingisugust pahavara? ja kui arvutist oma faile sisse tõmmata, siis ei lähe mul seda Kiesi vaja..piisab vaid usb juhtmest ja asi korras? või oleks sellisel juhul kui peale selle marketi tahaks veel faile alla tõmmata ikkagi igaks juhuks näiteks AVG endale tõmmata? ei julge siin midagi ilma kindel olemata teha. :oops:

Tänud ette
sammal55
foorumi kasutaja

Lugemata postitusPostitas JazZ » 15 Aug 2011, 14:14

Minule teadaolevalt ei ole Androidile selliseid viiruseid mis ise sisse poeks, seega ma ei näe viirusetōrje programmil mōtet. Android'ile on appe (programme) mis üldjuhul on mōne tuntud appi nimega et sa ta installiks ja siis ta levitab su telefonis olevat infot. Mina ei nimetaks sellist appi isegi mitte viiruseks. Nendest hoidumiseks on lihtne viis, esiteks ära installi tundmatust kohast appe ja teiseks annab telefon appi installides teada mis ōigused sellele appile antakse (näiteks Read contact data), seega kui näiteks taustapildi installimine tahab ōigust su kontakte lugeda, siis oleks mōistlik see taustapilt installimata jätta.
Fast Vape - www.fastvape.eu
Kvaliteetsed E-sigaretid tuntud tootjatelt
JazZ
Entusiast

Telefon: Nexus 5

Lugemata postitusPostitas casiocas » 15 Aug 2011, 15:19

sammal55 kirjutas:Suur tänu kiire vastuse eest.. igaksjuhuks küsin veel, et kui ma siis lähen netti näiteks e-kirju lugema või on vaja kiirelt midagi otsida kui arvutit käepärast pole, siis pole võimalik viirust endale sisse tõmmata? Gpsi kasutamine ma sain poes aru, et toimub läbi interneti ? Sealt kaudu ei tule mingisugust pahavara? ja kui arvutist oma faile sisse tõmmata, siis ei lähe mul seda Kiesi vaja..piisab vaid usb juhtmest ja asi korras? või oleks sellisel juhul kui peale selle marketi tahaks veel faile alla tõmmata ikkagi igaks juhuks näiteks AVG endale tõmmata? ei julge siin midagi ilma kindel olemata teha. :oops:

Tänud ette

Tere!

Internetis surfamise ja e-kirjade lugemise pärast ära pabista, pole antivirust vaja.
Et arvutist faile alla tõmmata või vastupidi, ei ole vaja KIES-i aga on vaja arvutile SAMSUNG USB DRIVERID.
Tavaliselt neid veel ei ole kuna Galaxy Ace veel suhteliselt uus turul, sellepärast polegi veel PC OP-süsteemid neid DRAIVEREID lisanud endale.

LISATUD: Jazz-i jutt täitsa õige! ;)

CHEERS! 8-)
Pilt
1)Asus PadPhone with Station Dock IML74K.WW_PadPhone-9.18.8.41_WW.9.1.15-0 ROOTED!
PEACE FOR ALL!!! ;)
Kasutaja avatar
casiocas
Entusiast

Lugemata postitusPostitas sammal55 » 15 Aug 2011, 15:46

Suured tänud!!!
sammal55
foorumi kasutaja

Lugemata postitusPostitas casiocas » 15 Aug 2011, 16:40

sammal55 kirjutas:Suured tänud!!!

Tere!

Pole tänu väärt. Selleks me siin olemegi, et aidata(muidugi igaüks enda võimete kohaselt)! ;)

CHEERS! 8-)
Pilt
PEACE FOR ALL!!! ;)
Kasutaja avatar
casiocas
Entusiast

Mine Samsung

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline