Kõige ilusam androidi telefon?

Väljanägemist käsitlev teema.
Kasutaja avatar
Android
Entusiast
Telefon: Nexus 6P

Re: Kõige ilusam androidi telefon?

Lugemata postitusPostitas Android » 01 Jaan 2014, 00:43

xperia Z1 on ikka jõhkralt kena disainiga. Hetkel küll ühtegi teist ei tea mis on ilusama välimusega. Kui HTC One tuli välja siis näis too täiega kena, aga nüüd ei tundu enam üldse. Nüüd ütleks, et lausa inetu. :P
“Music is my drugs, it's my addiction, i need music!”

Ma neelasin terve jääkuubiku alla, aga see ei ole välja tulnud. Kardan, et see on kinni jäänud.

ksuuk
Entusiast
Telefon: Jah

Lugemata postitusPostitas ksuuk » 12 Jaan 2014, 14:35

Android kirjutas:xperia Z1 on ikka jõhkralt kena disainiga.

Suhteline, minuarust disainivaba labidas. Need pistikute katted suht peagi ei püsi korralikult kinni, lisaks kaovad ära, kõlar allservas on ikka idiootsuse tipp, mis tagab selle, et telefoni taskus hoides, helinat kunagi ei kuule.

rennu21
Entusiast
Telefon: galaxy s7- stock

Lugemata postitusPostitas rennu21 » 12 Jaan 2014, 16:16

ksuuk kirjutas:
Android kirjutas:xperia Z1 on ikka jõhkralt kena disainiga.

Suhteline, minuarust disainivaba labidas. Need pistikute katted suht peagi ei püsi korralikult kinni, lisaks kaovad ära, kõlar allservas on ikka idiootsuse tipp, mis tagab selle, et telefoni taskus hoides, helinat kunagi ei kuule.

Ma ei saa kurta helinate mitte kuulmise üle. Enamuse ajast ongi taskus, tööl olles suisa põlvetaskus ning väga ei kurda. On hetki kus tõesti ei kuule kuid sellisel ajal ei ole olemaski telefoni mida kuulda oleks:D Tööl tsehis lihtsalt müratase tohutu kõrge. Katete üle ei nurise, avamisel tulevad küll harjumatult kergelt lahti ning ilma küünte väänamiseta kuid samas on tunda, et siiski istuvad pesas ilusti. Seni muidugi olen üksikutel kordadel neid avand. Üks asi mida teistel veekindlatel ei ole, on see, et kõrvaklapi pesa on avatud ning kaitstud seest membraaniga, ehk kõrvaklapi kasutajatel on klapide ajal ikka veekindel(mitte nagu muidu, et klapp avatud ja vesi sisse pääseb). Enda oma olen korra paduvihmas juba leotanud kui rattaga linnast tabasallu sõitsin. Telefon veidi tilkus kuid toimib senini probleemideta. Alguses oli harjumatu see, et taskust võttes ei hoomand kohe mis pidi telefon käes on, nüüd seegi ära harjund ning tean täpselt kuidas istub
Kui pessimist näeb surnuaial ainult riste, siis optimist näeb ainult plusse

Kasutaja avatar
Android
Entusiast
Telefon: Nexus 6P

Lugemata postitusPostitas Android » 12 Jaan 2014, 17:14

ksuuk kirjutas:kõlar allservas on ikka idiootsuse tipp, mis tagab selle, et telefoni taskus hoides, helinat kunagi ei kuule.

Kuidas see idiootsus on. Vahet seal on kus see kõlar on, asi oleneb sellest, kuidaspidi sa telefoni taskusse paned. Isiklikkult panen just nii telefoni taskusse, et alumine osa on üleval ja ekraan vastu kintsu, siis on kõige kergem telefoni taskust välja võtta ja kohe kasutama hakata. Kõlari allolek on veel hea ka siis, kui hoida telefoni käes ja samalajal muusikat kuulata või videoid vaadata, kuna siis ei hakka heli peopesa kaudu kajama. Seda kulumist ma ei oska kommenteerida, see oleneb vast ikka sellest, kas sa mängid nende klappidega ka vabal ajal või kasutad neid ainult laadima panekuks.
“Music is my drugs, it's my addiction, i need music!”

Ma neelasin terve jääkuubiku alla, aga see ei ole välja tulnud. Kardan, et see on kinni jäänud.

ksuuk
Entusiast

Lugemata postitusPostitas ksuuk » 12 Jaan 2014, 17:57

Android kirjutas:Kuidas see idiootsus on. Vahet seal on kus see kõlar on, asi oleneb sellest, kuidaspidi sa telefoni taskusse paned. Isiklikkult panen just nii telefoni taskusse, et alumine osa on üleval ja ekraan vastu kintsu, siis on kõige kergem telefoni taskust välja võtta ja kohe kasutama hakata. Kõlari allolek on veel hea ka siis, kui hoida telefoni käes ja samalajal muusikat kuulata või videoid vaadata, kuna siis ei hakka heli peopesa kaudu kajama. Seda kulumist ma ei oska kommenteerida, see oleneb vast ikka sellest, kas sa mängid nende klappidega ka vabal ajal või kasutad neid ainult laadima panekuks.

Telefoni võiks ikka suvapidi taskusse panna, mitte vaid ühtepidi. Kõlar all, ei kuule helinat ja korjab sodi, kõlar üleval kuuleb aga otsikud siis all. Kui aus olla siis Z1 -e püksitaskusse eriti ei panegi, liiga suur. Foorumites paljud kurdavad USB klapi kadumise üle, dock -i pole soetanud, SIM kaardi kaane ülemine ots on algusest peale natuke irvakil. Kuular võiks ka natuke allpool olla, liiga äärepeal on kuidagi ebamugav.

Maitseasi ühesõnaga. Kasutasin paar päeva, nüüd vedeleb kapis ja kasutan Moto G -d:).

praims
Entusiast
Telefon: SM-T815, HTC One M7

Lugemata postitusPostitas praims » 12 Jaan 2014, 18:36

mis asja, telefonil on üks kõlar -stereoheli ei olegi!? :D

manpe
Entusiast
Telefon: LG Nexus 5X

Lugemata postitusPostitas manpe » 12 Jaan 2014, 19:27

ksuuk kirjutas:kõlar allservas on ikka idiootsuse tipp

Kas sa teed nalja? Kus see veel olema peaks? Mu telefonil on kõlar üldse tagakaanel, mis tähendab seda, et kui telefon on laua peal, on heli alati summutatud, juhul kui sa just ekraani allapoole ei pane. Ja kuna ma kasutan veel ümbrist, siis on heliisolatsioon veelgi suurem, umbes nagu siis, kui käega kõlar kinni katta. Nii võib juhtuda, et ei kuule äratustki, kui peaksid kõlari kogemata allapoole jätma. Alumine serv on kõige neutraalsem koht sellejaoks, sest siis ei sumbu heli kumbagi pidi. Taskus kandmiseks on loodud vibra, helinale ei jääks niiehknaa lootma.

ksuuk
Entusiast

Lugemata postitusPostitas ksuuk » 12 Jaan 2014, 22:50

manpe kirjutas:

Kas sa teed nalja? Kus see veel olema peaks? Mu telefonil on kõlar üldse tagakaanel, mis tähendab seda, et kui telefon on laua peal, on heli alati summutatud, juhul kui sa just ekraani allapoole ei pane.

Sul on mingi Z1 erimudel?

manpe
Entusiast
Telefon: LG Nexus 5X

Lugemata postitusPostitas manpe » 13 Jaan 2014, 03:09

ksuuk kirjutas:
manpe kirjutas:

Kas sa teed nalja? Kus see veel olema peaks? Mu telefonil on kõlar üldse tagakaanel, mis tähendab seda, et kui telefon on laua peal, on heli alati summutatud, juhul kui sa just ekraani allapoole ei pane.

Sul on mingi Z1 erimudel?

ei

Kasutaja avatar
Roxygamer
Entusiast
Telefon: 58213307

Lugemata postitusPostitas Roxygamer » 08 Apr 2015, 13:06

Minule endale näiteks meeldib väga Z1 Compact. Tavaline, samas stiilne, UI on ka kena kui mõned BUGID välja arvata. 5 pluss
Sony Xperia Z1 Compact - 5.0.2 STOCK

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Logi sisse  •  Registreeru