Kärbitud / zoomitud taustapilt

Väljanägemist käsitlev teema.
ambur123
foorumi kasutaja
Telefon: puudub

Kärbitud / zoomitud taustapilt

Lugemata postitusPostitas ambur123 » 06 Mai 2017, 13:10

Tere!

Olen alles päris algaja Androidi kasutaja (teine nädal jooksmas) ja palun targemate abi ühe kosmeetilise probleemiga: taustapildi sätted. Telefoniks Sony ja Androidi versioon 7.0.

Kopeerisin vanast telefonist paar pilti, et neid proovida telefoni taustaks. Avasin pildikausta ja pildi valimise järel tuli ette küsimus „Toimingu lõpetamine kasutades rakendust Kärbi pilti” valikutega „Ainult üks kord / Alati”, millest valisin esimese (ühekordne). Pilt kuvati taustale nii, et pildi täissuurusest on võetud üks koht, mida näidatakse suurendatult („zoomituna”) ning see ei näe kena välja. Kui tahtsin tagasi panna eelmise taustapildi, siis selgus, et kõiki telefonis olevad pilte (nii oma fotod kui Sony enda taustad) kuvatakse nüüd taustal kärbituna (ehk ühe osa suurendusena üle ekraanid).

Kuidas seda valikut tagasi võtta, et taustapilt ei oleks kärbitud vaid täissuuruses?

Tõenäoliselt on lahendus lihtne ja tuleb kuskil teha linnuke vms, ent ma ei leia ise õiget kohta üles...
Aitäh abi eest ette!

PS: ma ei tea, kas põhjuseks on pildi kärpimine või ajasin ma muid sätteid paigast ära, kuid lukustusekraan näitab kella suuremana kui enne. Ka seda tahaks tavasuurusesse tagasi panna, kuid mitte ei leia õiget kohta. Menüü ikoonide kuvamise suuruse ja teksti suuruse kuvamise sätted ei paista aitavat ...

ambur123
foorumi kasutaja
Telefon: puudub

Re: Kärbitud / zoomitud taustapilt

Lugemata postitusPostitas ambur123 » 06 Mai 2017, 21:20

Järele mõeldes oletan, et ehk sattus kogemata sõrm siiski valikule "Alati".
Kas seda valikut saab kuidagi tagasi võtta?
Ehk aitab see probleemi lahendada ...

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Logi sisse  •  Registreeru