Projekt "Wallie to Space"

Mängude arutelu
HerrTamm
foorumi kasutaja
Telefon: HTC One X

Projekt "Wallie to Space"

Lugemata postitusPostitas HerrTamm » 16 Apr 2013, 00:08

Tere!

Mina olen Rasmus ja tegelen ühe indie mänguprojektiga. Projekti eesmärk on luua distance game tüüpi mäng. Selle žanri esindajateks on näiteks "Learn to Fly" ning "Shopping Cart Hero". Kuid ma üritan luua midagi rohkemat. Ma üritan tekitada oma nišši seda tüüpi mängudesse ning kujundada seeläbi Eestisse indie mängude firma. Selleks olen ma loonud vabatahtlike annetustel põhineva projekti kommuuni IndieGoGo. Mu projekt on "paindliku rahastusega". See tähendab, et ma olen eesmärgiks määranud endale summa, mida ma ideaalis eeldan. Sellest hoolimata oleks abiks ka tunduvalt väiksemad summad.

Minu enda roll selles projektis on produtseerija, programmeerija ning disainer. Kuna ma kõige parem kunstnik just pole, on mu peamisteks eesmärkideks koguda raha vähemalt visuaalse külje teostamiseks. Abi oleks kõigest - like-dest, jagamistest ning loomulikult ka annetustest. Et kõige enam kasutajaid satub taolistele lehtedele Twitterist ning Facebookist, siis ei saa jätta mainimata, et enam oleks sõnalevitamisel abiks just säutsud ning Facebooki jagamised.

Projekti lehekülg - http://www.indiegogo.com/projects/wallie-to-space--2/
Facebooki fännilehekülg - https://www.facebook.com/WallieToSpace

Ette tänades
Rasmus Tamm

Kasutaja avatar
Euromen
Entusiast
Telefon: Galaxy A3 2017 7.0

Re: Projekt "Wallie to Space"

Lugemata postitusPostitas Euromen » 16 Apr 2013, 00:32

Reklaam?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Galaxy A3 2017 SM-A320FL - A320FLXXU1BQG6
Xperia Z3 D6603 5.1.1 - 23.4.A.1.200
Galaxy S3 4.3 I9300XXUGNA8

manpe
Entusiast
Telefon: LG Nexus 5X

Lugemata postitusPostitas manpe » 16 Apr 2013, 03:32

kas ma sain õigesti aru, et sa tahad saada 69000 dollarit? kas see veidi pirakas summa pole mängu jaoks?

HerrTamm
foorumi kasutaja

Lugemata postitusPostitas HerrTamm » 17 Apr 2013, 20:53

manpe kirjutas:kas ma sain õigesti aru, et sa tahad saada 69000 dollarit? kas see veidi pirakas summa pole mängu jaoks?

Paindlik rahastus tähendab antud juhul põhimõtteliselt seda, et mida rohkem ma suudan koguda, seda suuremaks lõpp-projekt kujuneb. Tõesti, 69000 dollarit tundub esmapilgul suur summa. Sellest umbes viiendik kulub kampaania maksudeks ja tasude süsteemile (reward system), mis on üsnagi lahutamatu osa IndieGoGo süsteemist. Ülejäänud summa puhul tuleb arvestada, et kui täismahus kuluks projekti arendamisele umbes aasta, siis see tähendab 12 kuu palka mitmetele töötajatele. Kvaliteetne tööjõud on aga IT ning disainisektoris üsnagi kallis. Mu esmane eesmärk on siiski koguda vähemalt 5000 dollarit+maksud, et tellida sisse põhiline visuaalne kunst, mille peale mul endal jagub vähem oskusi kui programmeerimise peale.

Ma loodan, et saite ülevaate sellest, miks ma nii palju soovin. Ootan heameelega täpsustavaid küsimusi.

Rasmus Tamm

Kasutaja avatar
chris
Entusiast
Telefon: Galaxy SIII
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas chris » 17 Apr 2013, 22:10

Kui suur on projekti vedaja(te) omafinantseering ?
Vabanda mind aga miks mulle jääb mulje et sa tahad teiste raha peal liugu lasta.

Sa kogud annetusi, selleks et luua endale mingit tüüpi firma ja nimetad seda paindluks rahastamiseks...
Mul ei ole annetamise vastu midagi aga annetan ainult mittetulunduslikesse või heategevuslikesse ettevõtmistesse.... äriprojektidest eeldan aga kasu saada.

VÕi on see siis ka nagu heategevus, kui sa annetajate raha eest siia mingisuguse indiaanlate nishi firma lood. (või nagu sa nimetad seda "firma kujundamiseks")

HerrTamm
foorumi kasutaja

Lugemata postitusPostitas HerrTamm » 17 Apr 2013, 23:32

Mul on tunne, et Te pole väga hästi kursis vabatahtlike annetustel põhinevate kampaaniasaitide, nagu näiteks IndieGoGo ning Kickstarter põhimõttega. Tegu ei ole heategevust ning mittetulunduslikke projekte propageerivate saitidega. Tegu on nn start-up projektidele mõeldud saitidega. Kuigi lehekülgi kasutatakse väga palju ka heategevuslike ning mittetulunduslike kampaaniate levitamiseks, on suurem osa kampaaniatest mõeldud projekti algatamise rahade kogumiseks. Annetus toimub sellel põhimõttel, et inimesele pakub projekt huvi ning ta soovib selle projekti täitumist. Ainukeseks mõistlikuks kasuks on hüved (perkid), mis kujutavad endast materiaalselt vähem väärtuslikke, kuid unikaalseid "tänukingitusi".

Kui Teil on soov projekti pealt otseselt tulu teenida, siis Te võite esitada investeerimisplaani projekti esindajale ning mõlemapoolse soovi korral lepingu sõlmida, milles kehtestatakse investeeringu tingimused.

Kasutaja avatar
MartinS
Entusiast
Telefon: N5
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas MartinS » 17 Apr 2013, 23:36

Vaevalt sa suudad kuidagi garanateerida, et see projekt üldse käiku läheb ja need rahad ikka õigesse kohta liiguvad.

Rääkimata sellest, et vaevalt keegi on väga nõus investeerima mitte isegi firmasse vaid eraisikusse ja lisaks omamata mingitki võimalust mõni kopikas sealt tulevikus tagasi saada.

Lisaks kerkib õhku ka küsimus, et kui seaduslik see tegevus hetkel siiski on.

HerrTamm
foorumi kasutaja

Lugemata postitusPostitas HerrTamm » 17 Apr 2013, 23:47

Soovitan täpsemalt tutvuda annetuskampaania põhimõttega leheküljel http://www.indiegogo.com, kust Te saate kõikidele oma küsimustele vastuse.

lisaa
foorumi kasutaja
Telefon: 987412365478

Lugemata postitusPostitas lisaa » 19 Nov 2014, 08:42

Mul ei olnud lägiga samsung galaxy tabil absoluutselt probleemi, aga uimane on ta küll. Mina otsisin sellest mängust arvuti versiooni, mida ma kahjuks eriti tunda ei saanud. Aga aega kulutab hästi ning on täitsa mängitav
We offer up to date pass4-sure.net exam practice questions with 700-037 pass4sure - exam vce paced test engine to help you pass usacac exam and complete your www.bfit.edu you should also find University of Hawaii

manpe
Entusiast
Telefon: LG Nexus 5X

Lugemata postitusPostitas manpe » 19 Nov 2014, 16:15

lisaa kirjutas:Mul ei olnud lägiga samsung galaxy tabil absoluutselt probleemi, aga uimane on ta küll. Mina otsisin sellest mängust arvuti versiooni, mida ma kahjuks eriti tunda ei saanud. Aga aega kulutab hästi ning on täitsa mängitav

Mäng on juba väljas? Play stores ei leia..

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Logi sisse  •  Registreeru