RE: Navi programmid

Rakendused androidil
Kasutaja avatar
reps
Entusiast
Telefon: OnePlus3, OnePlusX
Kontakt:

Re: RE: Navi programmid

Lugemata postitusPostitas reps » 07 Nov 2014, 15:26

Irw,ma ainult seda teada tahtsingi,et kas on kusagil ripakil. A piraatlusest me siin foorumis ei julge isegi mõelda.
Numerus stultorum infinitus est.

Kasutaja avatar
Tige kala
Entusiast
Telefon: LG G4 H815

Lugemata postitusPostitas Tige kala » 07 Nov 2014, 15:29

VWM kirjutas:Q1-2014 kaart täitsa saadaval ( illegaalselt). Uuemat kaarti vist pole. aga sellel Q1 2014 on Tartu uus ringtee sõlm olemas ehk siis on piisavalt uus.
Aga piraatlusega siin foorumis on nagu on. Vihieks: uuri torrenti saite :D

Just, kasutan ka HERE 2014 Q1 kaarte, paraku Eesti kohta ei oska kaasa rääkida aga Rootsis on ka uuemad ringteed ja värgid täitsa olemas...

Tige Kala LG G2 D-802 & Tapatalk
Tige Kala ®
LG G4 32GB
Android 5.1

arkoko
Entusiast
Telefon: Sony Xperia Z3

Lugemata postitusPostitas arkoko » 07 Nov 2014, 17:37

Mis siin salata, ka mina olen suur iGO Primo fänn ning isegi skinne sellele teinud. Kahjuks seda ametlikult äpina meil osta ei saa (Türgis ja Iisraelis saab, viimases pakutakse isegi tasuta versiooni) ning kui piraatluse teel saadud navid kõrvale jätta, siis tasuta variantidest enam-vähem tõsiselt võetavatest jäävad Waze, Google Maps, Nokia. Mõõduka hinna eest kampaania käigus on veel võimalik saada Route66, Navigon, Sygic, Navitel. Sygic mul on ostetud, Navigon tuli Xperia Z3-ga kaasa ja Route66 olen trialit proovinud. Kõike neid ära proovides jäin ikka iGO-le truuks. Tõsi, paar korda olen ka Google Maps sisse lülitanud kui oli vaja teada liiklusummikute online seisu. Miks iGO mind võlub? Ääretu suued võimalused seda customiseerida nii välimuses kui funktsionaalsuses. Näiteks tekstifailina omakootud kiiruskaamerate andmed iGO-le ette sööta on käkitegu.
Sony Xperia Z3 (D6603, Android 6.0.1)

Kasutaja avatar
Tige kala
Entusiast
Telefon: LG G4 H815

Lugemata postitusPostitas Tige kala » 07 Nov 2014, 21:23

arkoko kirjutas:Mis siin salata, ka mina olen suur iGO Primo fänn ning isegi skinne sellele teinud. Kahjuks seda ametlikult äpina meil osta ei saa (Türgis ja Iisraelis saab, viimases pakutakse isegi tasuta versiooni) ning kui piraatluse teel saadud navid kõrvale jätta, siis tasuta variantidest enam-vähem tõsiselt võetavatest jäävad Waze, Google Maps, Nokia. Mõõduka hinna eest kampaania käigus on veel võimalik saada Route66, Navigon, Sygic, Navitel. Sygic mul on ostetud, Navigon tuli Xperia Z3-ga kaasa ja Route66 olen trialit proovinud. Kõike neid ära proovides jäin ikka iGO-le truuks. Tõsi, paar korda olen ka Google Maps sisse lülitanud kui oli vaja teada liiklusummikute online seisu. Miks iGO mind võlub? Ääretu suued võimalused seda customiseerida nii välimuses kui funktsionaalsuses. Näiteks tekstifailina omakootud kiiruskaamerate andmed iGO-le ette sööta on käkitegu.

100% nõus kõigega, olen ka erinevaid proovinud aga lõpuks siiski IGO peale jäänud

Tige Kala LG G2 D-802 & Tapatalk
Tige Kala ®
LG G4 32GB
Android 5.1

Kasutaja avatar
VWM
Entusiast
Telefon: Nexus 5

Lugemata postitusPostitas VWM » 07 Nov 2014, 22:59

Täitsa nõus viimastega, IGo'st paremat pole leidnud. Aga kuna praegult pole väga vaja sellist asja siis ei kasuta hetkel. Kiiruga ajab google maps asja ära.
Pilt
OnePlus 5T
Rom: Stock + Mods
Kernel: New Kernel
Recovery: blu_sp★rk TWRP

katariinaKK
foorumi kasutaja
Telefon: nexus 5

Lugemata postitusPostitas katariinaKK » 25 Nov 2014, 19:00

GoogleMaps on alati minu ustav kaaslane.

Avamander
Androidi fänn
Telefon: LG D605 (L9 II)

Lugemata postitusPostitas Avamander » 04 Dets 2014, 10:17

Sygic on päris hea.

Kasutaja avatar
alpha
Entusiast
Telefon: Nexus 5

Lugemata postitusPostitas alpha » 04 Dets 2014, 13:16

Eestis see Sygic küll kuhugi ei kõlba. Mujal päris ok.

arkoko
Entusiast
Telefon: Sony Xperia Z3

Lugemata postitusPostitas arkoko » 08 Dets 2014, 00:01

Ma võin selle peale öelda seda, et tänapäeval naviprogrammide kogu kaardiinfo on enamasti kahelt suurelt tootjalt: Nokia (Navteq) ja Tomtom (Teleatlas). Nad on enam-vähem samal tasemael ühtemoodi nii Eestis kui ka mujal Euroopas. Seega ei saa Sygic kuidagi teistmoodi siin silma paista. Juhul kui nad muidugi totaalselt Eesti jaoks midagi tuksi keeranud ei ole. Aga nii palju kui olen Sygicut käivitanud ja kasutanud pole tal kaartide ja POI osalt häda miskit ja palju ei erine selles mõttes näiteks Primo'st.
Mis sulle konkreetselt seal ei meeldinud?
Sony Xperia Z3 (D6603, Android 6.0.1)

Kasutaja avatar
reps
Entusiast
Telefon: OnePlus3, OnePlusX
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas reps » 08 Dets 2014, 00:35

No Sygicu Tartu kaardid on totaalselt aegunud.
Numerus stultorum infinitus est.

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist

Logi sisse  •  Registreeru