Android vs iOS

Teiste platvormide teemaline alafoorum
Kasutaja avatar
MartinS
Entusiast
Telefon: N5
Kontakt:

Re: Android vs iOS

Lugemata postitusPostitas MartinS » 15 Mai 2013, 22:35

See walkmani piuksude jutt mingi 2.1 versiooni jutt pigem jah.
tore jutt oli tõesti aga need widgetid, live wallpaperid jne jne, ma ei ole siiani veel ühtegi seadet näinud, kus nende kasutamine on käsu korras. Kui ei meeldi ära pane neid ja säästadki akut ja kõike muud.
Varastada saab ka iOS'i kraami.
Sa räägid võimalustest mis androidil on, kuid need on võimalused mitte kohustused kasutada ja varastada. Kui inimesele anda võimalus valida, kuidas ta ise soovib siis ei saa see mingi valemiga olla miinus.

ja kui sulle need widgetid ei meeldi ja värgid siis kurb küll, järgmist iOS versiooni sa ilmselt siis kasutama ei hakka, need ju täielik nuhtlus ja hävitavad terve telefoni.

Kasutaja avatar
Euromen
Entusiast
Telefon: Galaxy A3 2017 7.0

Lugemata postitusPostitas Euromen » 16 Mai 2013, 00:00

Jah Lauri sa vist oled tõesti mingid vana Android'i näppinud ja sedagi natuke. Mul kodus 4 Android'i ja ühelgi pole ma muusika kuulates helinaid avastand. Muud asju ei käsi ju keegi kasutada, mul kaks töölauda ja kaks widget'id, mõlemad vajalikud. Mis puutub piraatlusesse siis nõustun teistega, see on inimestes ja mitte OS'i mure.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Galaxy A3 2017 SM-A320FL - A320FLXXU1BQG6
Xperia Z3 D6603 5.1.1 - 23.4.A.1.200
Galaxy S3 4.3 I9300XXUGNA8

Kasutaja avatar
Tabasalulauri
Entusiast
Telefon: nexus 4

Lugemata postitusPostitas Tabasalulauri » 16 Mai 2013, 22:10

mainin et olen android 4.1.2-hel :), ning iosil saad kõrvalisis appe ainult jailbrakeitud seadmega, androidil aga pane seadetes üks linnuke ja kõik.

rennu21
Entusiast
Telefon: galaxy s7- stock

Lugemata postitusPostitas rennu21 » 16 Mai 2013, 23:28

Tabasalulauri kirjutas:mainin et olen android 4.1.2-hel :), ning iosil saad kõrvalisis appe ainult jailbrakeitud seadmega, androidil aga pane seadetes üks linnuke ja kõik.

Ma nüüd ei saa aru, kes sind sunnib seda linnukest panema? Milles on probleem? Kas see on halb, et androidil on võimalus oma riske ja rumalusi kasutada lihtsamalt, või milles häda:D Kui keegi tahab piraat navi siis paneb linnukese ja see võimalus avaneb, IOS aga millegi oma poe välise kauba puhul nõuab jailbrakei- ja see on su meelest hea, et su liikumisvõimalusi piiratakse:D
Kui pessimist näeb surnuaial ainult riste, siis optimist näeb ainult plusse

Kasutaja avatar
AndroTroll
Entusiast
Telefon: S5
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas AndroTroll » 17 Mai 2013, 06:46

Samast asjast.

Isik tahab väga ausalt ja usinalt uusi äppe teha - idee ka hea aga ...

Apple puhul peab ta läbima suure kadalipu, et saada asi Apple poodi ja nagu kuulda on siis nende kontrollide tiim pidid vägagi kallutatud ja ülbe olema (mitte, et Google kuuldavasti palju parem oleks) aga iva on pigem selles, et arenduse käigus pead sa Apple puhul oma telefoni "jailbreikima" ehk kaotad igasuguse garantii, et kui midagi nässu läheb (isegi mitte testimise käigus) siis saaks midagi asendada või parandada. Androidi puhul just - teed "linnukese" ja asi ants - arenda terviseks.

Võime jäädagi vaidlema kumb on "parem" aga asja tuum oli ja tundub, et ka jääb nii - iOS on neile keda huvitab vaid telefon ja mõtetu blin-bling. Android aga annab valiku - kui sa ei taha midagi muud siis sa ei näpi, ei võta eest ära linnukesi ja sul on tehniliselt sama hea telo (paremate mudelite puhul) kui iPhone. Kui soovid rohkemat siis võta linnuke eest ja sul on veel rohkem. Sellest ei piisa siis roodi terviseks.
iPhone ja Apple "paremust" jutlustavad võitlevalt need kes on aru saanud, et nende telefon on piiratud ja maksid asja eest mida androidiga saaksid poole odavamalt ja tihti ka paremalt (ka bling blingi kategooria kes solvunud, et bling polegi nii bling) - sama raha eest ja elavad nüüd oma pettumust välja. Ülejäänud kasutajaid - kes on rahul sellega mis neil on- ei koti see paremuse asi mitte karva võrdki.

Nii, et tabasalulauri - milles sinu mure seisneb? Sul on Sony (mis paljuski jäljendab Apple-t oma poliitikas) mis peaks jooksma Androidi peal ja kui see sulle ei meeldi siis koli iOSi peale. Siin pole suurt midagi vaielda - kumbki OS on mis ta on ja kui sa just midagi ISE ei muuda siis meie siin ka üldjuhul midagi teha ei saa.

Kasutaja avatar
chris
Entusiast
Telefon: Galaxy SIII
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas chris » 17 Mai 2013, 10:24

Mul nüüd korraks viskas ära see väide et see sideload linnuke on ainult neile kes midagi varastada tahavad... :twisted:

Esiteks on see alalõigus - "Developer Options"
- Enamus kasutust on ka seotud ikka arenduse vms. oma katsetusi ei pea läbi play poe telefoni laskma ja sõpradele jagama.
- tarkvara on võimalik ka osta otse arendajatelt ilma play poe vahendustasudeta. minul üsna mitu säärast.
- Jah see loob ka võimaluse peale laadida varastatud softi aga väita et enamus kasutusest ja kasutajatest seda selliselt kasutavad on küll paras alaarenenu mõttelaad. Aga eks igaüks väidab säärast oma mätta otsast vaadatuna ja oma kogemusest lähtuvalt.

Kui aga kahte süsteemi võrrelda siis näen neil ühte olulist suurt vahet.
iOS - kasutuskogemus on Apple loodud ja ette kirjutatud, selle kohandamine on kasutajale keeruline kui just mitte võimatu. (alates sellest et sunnitakse kasutama iTunes programmi, ilma milleta ei ole võimalik paljusid asju teha)
Android - kasutsuskohemus on kasutaja oma teha ja rakendus on palju vähem piiratud... ja seda mida teha ei saa on oluliselt vähem.

fronius
Entusiast
Telefon: Olemas

Lugemata postitusPostitas fronius » 17 Mai 2013, 10:54

Minusugusel polnud ios iga miskit teha

Kasutaja avatar
Tabasalulauri
Entusiast
Telefon: nexus 4

Lugemata postitusPostitas Tabasalulauri » 17 Mai 2013, 21:21

no eks see nii ongi, et mis kellelegi meeldib. mulle väga meeldib itunes oma suurte võimalust ja mugavustega, aga eks igal ühel omad eelistused :) ja kui nüüd ausalt öelda ei näe ma oma järgmise telefonina ei androidi ega iphone vaid windows phone. kuna tundub lihtsalt huvitav ja tasub vähemalt korra elus ära proovida :) äkki on just see õige.

Kasutaja avatar
Euromen
Entusiast
Telefon: Galaxy A3 2017 7.0

Lugemata postitusPostitas Euromen » 18 Mai 2013, 00:02

Tabasalulauri kirjutas:no eks see nii ongi, et mis kellelegi meeldib. mulle väga meeldib itunes oma suurte võimalust ja mugavustega, aga eks igal ühel omad eelistused :) ja kui nüüd ausalt öelda ei näe ma oma järgmise telefonina ei androidi ega iphone vaid windows phone. kuna tundub lihtsalt huvitav ja tasub vähemalt korra elus ära proovida :) äkki on just see õige.

Ei tea milleks reostada arvutid mingite lisa programmidega? Mul Kies puhta uuendamiseks vedeleb, ja ka MyPhoneExplorer pole enam kasutusel olnd peale S3'me ostu. Kõik käib usb kaabliga, või veel parem läbi AirDroid'i. Windows Phone on samma jama ju nagu ka iPhone'l, 0 võimalusi tuunimiseks ja samma moodi parasiit rakendus millest tuleb sõltuda.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Galaxy A3 2017 SM-A320FL - A320FLXXU1BQG6
Xperia Z3 D6603 5.1.1 - 23.4.A.1.200
Galaxy S3 4.3 I9300XXUGNA8

fronius
Entusiast
Telefon: Olemas

Lugemata postitusPostitas fronius » 18 Mai 2013, 07:26

Irwwwww ühtlasi saast )))) Android on vähemalt võimalustemaa, tee ehita areta jne

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Logi sisse  •  Registreeru