Displei põleb/helendab

KKK ehk korduma kippuvad küsimused
rennu21
Entusiast
Telefon: galaxy s7- stock

Displei põleb/helendab

Lugemata postitusPostitas rennu21 » 19 Jaan 2013, 12:30

Suht tihti probleemiks olnud küsimus- miks telefoni ekraan vilgub/põleb.
Teen siia copi kasutaja EUROMEN viimase kokkuvõtte, esimeseks mida kontrollida. Vahepeal millegi meenudes teen kerged korrektuurid.

Tuleb teha telefonis ja mälukaardil inventuuri. Eriti kui tõmbab app'e mitte ainult Play poest. Vaata kas sul pole mõnd appi installitud mida sa pole oma arust pand. Vaata ka mälukaardil eriti "download" nimelist kausta, kas seal pole mingeid *.APK faile mida sa pole sinna kopeerind/allalaadind. Ja kui on siis kustuta neid ära, nagu ma tegin naise telefoni puhul millel oli ka see probleem et ekraan helendas iseenesest. Pluss ma uninstallisin tal ühe mängu mida ta oma arust pole peale pand, ja ka ühe "taustapildi" rakendust mida ta ka pole oma arust peale pand. Ja kõik see pahn sattus telefoni tänu sellele et naine kirjutas Google otsinguse "tasuta mängud", ja esimest ette sattunud lingi ta ka külastas. Mis sitta seal pakuti ma muidugi ei tea, aga mälukaardil sai avastatud vist kolm "Opera X" nimelist .APK faili ja mida iganest veel. Igatahes peale minu poolsed puhastus tööd oli see helendava ekraani probleem kadus. Moraal siit järgmine, ei maksa ikka igalpoolt kus ette satub appe tõmmata. Minge te kõik... Play poodi ja hankige sealt appe, aga ka seal ärge unustage kirjeldusi ja kommentaare lugeda, sest ka sealt võib sitta saada.
Viimati muutis rennu21, 19 Jaan 2013, 15:43, muudetud 1 kord kokku.
Kui pessimist näeb surnuaial ainult riste, siis optimist näeb ainult plusse

Kasutaja avatar
AndroTroll
Entusiast
Telefon: S5
Kontakt:

Re: Displei põleb

Lugemata postitusPostitas AndroTroll » 19 Jaan 2013, 15:39

Displei põleb - loodan, et mitte suure leegiga ;)

From GalaxyS with Tapatalk

rennu21
Entusiast
Telefon: galaxy s7- stock

Re: Displei põleb

Lugemata postitusPostitas rennu21 » 19 Jaan 2013, 15:44

AndroTroll kirjutas:Displei põleb - loodan, et mitte suure leegiga ;)

From GalaxyS with Tapatalk

Pealkiri innustatuna tavalisest mure terminist- esimene asi kasutajal kes tahab otsida on ikka põlemine:D
Kui pessimist näeb surnuaial ainult riste, siis optimist näeb ainult plusse

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Logi sisse  •  Registreeru