KKK ehk Korduma Kipuvad Küsimused

KKK ehk korduma kippuvad küsimused
Kasutaja avatar
chris
Entusiast
Telefon: Galaxy SIII
Kontakt:

KKK ehk Korduma Kipuvad Küsimused

Lugemata postitusPostitas chris » 20 Nov 2012, 20:26

Hei
KKK teemast on olnud juttu ja siin üks värskemgi teema tõstis selle uuesti üles.
Ärge siis jätke seda teemaarendust ainult selleks "ks" jutuks, et peaks, ja võiks.

Ehk et mitte asi jutu tasemele ei jääks, siis üleskutse kõigile kes on kasvõi ühe korra mõeldud sellele et Androidi KKK on meil veel pudu... ning kui sa oled vastates ohanud, "Et ma ei viitsi seda uuesti kirjutada, kasuta otsingut".

See tähendab, et see teema on SINU jaoks koht kuhu oma tüüpküsimustele kopeerida kokku oma tüüpvastused
Tee seda stiilis
- Küsimus
- Vastus

Olgem ausad, otsingust ei leia küll vastust, samuti ei tasu alati paluda uuel inimesel foorum läbi lugeda, sest siin on olnud sellest juttu.... kui sa järgmine kord tahad seda kellelegi sovitada, siis kontrolli otsingust enne kas sa ikka ise oled võimeline vastuse otsingust leidma.

Kopeerime siis küsimused vastused kokku.

NB! Siin teemas ei tõstata küsimust või probleemi millele tahaks vastus
Siin teemas esitab küsimuse koos vastusega!

Mina ja teised kas siis kopeerime need teemad edasi ja katsume seda süstematsieerida, või siis mõtleme midagi paremat välja kuidas KKK esitleda lihtsamal moel. wiki on mul mõttes olnud aga teostusest jääb vajaka...

Palun tulistage siis küsimuste ja lahendustega.... NB! katsuge seda teha stiilis mis on arusaadav ja selge Androidis võhikule !

PS! variteema lisan ka

manpe
Entusiast
Telefon: LG Nexus 5X

Re: KKK ehk Korduma Kipuvad Küsimused

Lugemata postitusPostitas manpe » 20 Nov 2012, 20:34

Minu ettepanek süstematiseerimiseks on lihtsalt teha üks uus alafoorum, kus iga küsimuse jaoks avatakse eraldi lukustatud teema, mille pealkirjaks on küsimus ning sisuks on vastus. Wikid ja muud viled võivad liiga keeruliseks ja raskesti leitavaks kujuneda, kõige parem oleks kui kogu info oleks ikka ühes kohas (foorumis). Loomulikult võiks kusagil ka selgelt nähtav tekst olla, a la "enne uue teema tegemist ole kindel, et su küsimusele pole juba KKK-s vastust".

Üritan mingi aeg ka võib-olla mõne küsimuse-vastuse kokku kirjutada.

Krayndr
foorumi kasutaja
Telefon: GT-I9100

Lugemata postitusPostitas Krayndr » 20 Nov 2012, 20:45

Sama asi peaks youtube õpetustega olema. Kui keegi ütleb, et youtubes on õpetus, siis andku ka link.
Phone: Samsung Galaxy S II
Rom: CyanogenMod 10.1
Android version: 4.2.1
Kernel: Dorimanx v7.32

Kasutaja avatar
chris
Entusiast
Telefon: Galaxy SIII
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas chris » 20 Nov 2012, 20:48

manpe kirjutas:Minu ettepanek süstematiseerimiseks on lihtsalt teha üks uus alafoorum, kus iga küsimuse jaoks avatakse eraldi lukustatud teema.

Kui sinna on midagi panna siis see on üks variant.

Kasutaja avatar
Mart
Site Admin
Telefon: iPhone 6S

Lugemata postitusPostitas Mart » 20 Nov 2012, 22:46

chris kirjutas:
manpe kirjutas:Minu ettepanek süstematiseerimiseks on lihtsalt teha üks uus alafoorum, kus iga küsimuse jaoks avatakse eraldi lukustatud teema.

Kui sinna on midagi panna siis see on üks variant.

+ lisada päises olevasse KKK nupu alla, samamoodi ära kategoriseerida nagu praegu ning samasuguste linkidena sinna lisada?
Exentri innovaatilised rahakotid http://www.kaarditasku.ee

manpe
Entusiast

Lugemata postitusPostitas manpe » 25 Nov 2012, 15:40

Mitu küsimust tuleks veel umbes teha et uus alafoorum nendele avataks? Keegi võiks ka panustada sellesse, toetajaid nagu ju oli, ega ma üksinda kõike ei jaksa ära teha.

Kasutaja avatar
Mart
Site Admin

Lugemata postitusPostitas Mart » 27 Nov 2012, 15:51

manpe kirjutas:Mitu küsimust tuleks veel umbes teha et uus alafoorum nendele avataks? Keegi võiks ka panustada sellesse, toetajaid nagu ju oli, ega ma üksinda kõike ei jaksa ära teha.

Suured tänud manpe :)
Täitsa uut alafoorumit pealehele ei hakanud tegema, vaid sai tehtud õpetuste alla uus alafoorum KKK.
Lisasin kõik siin teemas olnud õpetused KKK alla ning lähinädalal lisan need ka foorumis päises oleva KKK lingi alla kus on väike jutt ja link juba foorumisse.

Siia teemase võiks teha kõik ettepankeud millest kirjutada ja oleks väga tore kui kaasfoorumlased näitaksid ka tahet üles :)

manpe
Entusiast

Lugemata postitusPostitas manpe » 27 Nov 2012, 16:01

Esialgu võiks keegi seda rasvases kursiivis osa täiendada.

manpe kirjutas:Mine pääsupunktide nimede sätetesse (Kuni Android 2.3: Wireless and networks > Mobile networks > Access Point Names; keegi kes teab kus see 3.x/4.x asub kirjutab siia) ning tee kindlaks, et sul on aktiivne "internet", mitte "wap". Wapiga ei saa käia nt Play poes, Youtubes ja mõnedes teistes kohtades veel. Tee ka kindlaks, et sul on rändlusteenus ehk roaming välja lülitatud.

Kasutaja avatar
Mart
Site Admin

Lugemata postitusPostitas Mart » 27 Nov 2012, 16:18

Tehtud, kuid ma ei tea kas 3.* on sama mis 4.*

manpe
Entusiast

Lugemata postitusPostitas manpe » 27 Nov 2012, 17:52

Ma tegin ka blogi kuhu ma kogun kokku kõik siinolevad küsimused-vastused. Võib-olla on mõne jaoks nii parem.

http://pes.planet.ee/androidfaq/

Kui ei sobi siis öelge ja ma võtan maha. Ja kui tohib siis ma kasutaks seal seda halli androidi mehikest mis teie päises on.

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Logi sisse  •  Registreeru