Huawei P9 Lite ja google konto

Probleemid ja küsimused Huawei telefonide kohta
eevo42
foorumi kasutaja
Telefon: Huawei P9 Lite

Huawei P9 Lite ja google konto

Lugemata postitusPostitas eevo42 » 14 Jaan 2017, 01:46

Tere,kas keegi oskab aidata?Tegin telefonile hard reseti ja ei saa enam kontost edasi.Ei mäleta enam kontot ega passwordi.Kirjutab umbes sellise teate,See seade lähtestati.Jätkamiseks logige sisse Google kontosse,mis oli varem selle seadmega sünkroonitud.Ei lase ka uut kontot luua,mis oleks lihtsaim varjant.Olen ka saanud paaril korral sõrmejälje registreerida ja ka pin koodi panna aga kontost edasi ei saa.Ühe korra isegi sain aga peale Nõustun vajutamist olin jälle tagsi samas kohas.On ka olnud korra et näitab et olen levis ja fifi töötab ,helistamisel annab kinnist tooni.Kuna ma tegin otse nuppudega reseti aga mitte läbi telefoni nagu seda tehase seadeid ikka tehakse,siis ma ei tea kuidas edasi toimida.Esinduses keegi sellega ei tegeleda ei taha teistes telefoni kauplustes samuti.Google lehelt ka ei saanud vastust sellele.Nüüd on juba hilja kiruda ennast,tegu on tehtud.On äkki keegi kes oskab aidata oleksin väga tänulik.Telefon on liiga uus ,et prügikasti visata.Loodan et jutt ei ole väga segane.

eevo42
foorumi kasutaja
Telefon: Huawei P9 Lite

Re: Huawei P9 Lite ja google konto

Lugemata postitusPostitas eevo42 » 14 Jaan 2017, 20:39

https://www.youtube.com/watch?v=KYkqwHcQ-2I.Tere jälle,uurisin ja puurisin ning leidsin selle video.Sain telefoni tööle.Äkki on ka teistele abiks

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Logi sisse  •  Registreeru