uuendamine ja netiühenduseta navi

Üldine arutelu Androidi teemal
ambur123
foorumi kasutaja
Telefon: puudub

uuendamine ja netiühenduseta navi

Lugemata postitusPostitas ambur123 » 10 Veebr 2017, 20:07

Tere!

Vabandan ette ehk rumalate küsimuste pärast, kuid olen Androidi osas tume tumba. Olen seni kasutanud WindowsPhone ja sellega päris rahul olnud aga et selle tarkvaraga Nokia/Microsofti telefonid on müügilt praktiliselt lõppenud, siis olen sunnitud vaatama praegu Androidi poole. Mul on alustuseks kaks küsimust ja loodetavasti targemad saavad aidata:

1) uuendused - olen kuulnud, et Androidi eri versioonid saavad uuendusi vaid mõnda aega ning teatud aja järel "vanad" Androidid enam uuendusi ei saa. Samas nii paar aastat tagasi ühes telefonipoes müüjaga juttu ajades näitas ta mulle ühte LG-d ja ütles, et sellel on mingi Androidi nö põhiversioon, mis jääb uuendusi saama palju-palju aastaid. Kas see jutt on tõsi ja kuidas ma telefoni ostmisel saan eristada paariaastase uuenduste võimalusega Androidi "lõpmatuseni" uuendusi saavast Androidist?

2) kas Androidi telefoni navigeerimisäpi kasutamiseks peab netiühendus kogu aeg sees olema või on võimalik seda teatud juhtudel kasutada ka ilma netiühenduseta? Olen lugenud, et justkui peaks navigeerimine olema võimalik ilma netiühenduseta ent osadelt inimestelt küsides on nad öelnud, et ilma netita neil navigeerimine Androidis ei tööta. Kumb info on õige?

Aitäh ette!

Kasutaja avatar
Tige kala
Entusiast
Telefon: LG G4 H815

Re: uuendamine ja netiühenduseta navi

Lugemata postitusPostitas Tige kala » 12 Veebr 2017, 08:57

Tere.
1) Google nexus seeria telefonid on need mis saavad kõik uuendused eelisjärjekorras.
2) On olemas palju navi programme mis EI VAJA netiühendust. Ise kasutan juba aastaid IGO navit ja olen sellega väga rahul.

Tige Kala LG G4 H815
Tige Kala ®
LG G4 32GB
Android 5.1

Kasutaja avatar
VWM
Entusiast
Telefon: Nexus 5

Lugemata postitusPostitas VWM » 13 Veebr 2017, 13:06

2) google mapsil saab ka offline jaoks kaardid salvestada aga ei tea kas mingi kindla mahu või ala järgi.
Pilt
OnePlus 5T
Rom: Stock + Mods
Kernel: New Kernel
Recovery: blu_sp★rk TWRP

Kasutaja avatar
reps
Entusiast
Telefon: OnePlus3, OnePlusX
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas reps » 13 Veebr 2017, 17:36

Oh, neid navisid on ju nagu muda, proovida võib ju veel here, navigon, copilot jne.
Numerus stultorum infinitus est.

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

Logi sisse  •  Registreeru