Blade Q Mini ruumiprobleem (sd kaart)

Probleemid ja küsimused ZTE telefonide kohta
Kasutaja avatar
Melvin
foorumi kasutaja
Telefon: ZTE Blade Q Mini

Blade Q Mini ruumiprobleem (sd kaart)

Lugemata postitusPostitas Melvin » 04 Dets 2014, 01:27

Sai siin kampaania käigus oma esimene nutitelefon võetud. SD kaart lisaks võetud, lootes ebavajalikud (ja peale sunnitud) google app'id kaardile tõsta, kuid endale üllatuseks on enamus app'idel SD kaardile tõstmine keelatud.
Rootides avastasin, et pean app'ide tõstmiseks oma kaarti formattima, aga kuna mul kaardilugejat ei ole, ei olnud see võimalik. Lükkasin telefoni juhtmega arvuti taha, SD kaardi properties juures polnud formati võimalust ja ka telefonis kaarti unmountides ei tekkinud sellist võimalust.
Samuti sooviks osa telefonimälust sisemälu alla tõsta, kuid guugeldades ei saanud hakkama ja lõpuks jooksis juhe kokku.
Ehk saab keegi aidata? Android 4.2.2

Avamander
Androidi fänn
Telefon: LG D605 (L9 II)

Re: Blade Q Mini ruumiprobleem (sd kaart)

Lugemata postitusPostitas Avamander » 04 Dets 2014, 10:06

Kui on olemas Custom recovery siis saab SD kaarti sealt formattida (koos EXT partisiooniga). Kui telefonis custom recovery't ei ole, siis saaks vist ka busyboxiga aga see vajab täpsust, sest iga viga on ohtlik. Kui telefonist teha ei saa, ongi ainus võimalus laardilugeja+ubuntu(linux)+gparted.

Kasutaja avatar
Melvin
foorumi kasutaja

Lugemata postitusPostitas Melvin » 12 Dets 2014, 09:30

Mul on framaroot installitud. Kas sa saaksid step-by-step juhised anda? Oleksin väga tänulik.

Kasutaja avatar
Melvin
foorumi kasutaja

Lugemata postitusPostitas Melvin » 25 Juun 2015, 17:33

Nii. Sain lõpuks kaardi formatitud. Nüüd oleks vaja paar skripti peale laskma ja XDA's öeldi, et pean rootima (tehtud) ning CWM'i ja terminal emulaatorit kasutama.

Ma vist proovisin läbi rom manageri ja siis sain teateks "Installation aborted". Igasugune abi on teretulnud!

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Logi sisse  •  Registreeru