insmat rock v20

Kõik küsimused ja probleemid teiste androidi jooksutavate telefonide kohta
indrek009
foorumi kasutaja
Telefon: insmat rock v20

insmat rock v20

Lugemata postitusPostitas indrek009 » 23 Jaan 2014, 20:42

tervist selline mure on et kõndsin töö juures vastu laua nurka ja ekraan läks mõrlaliseks
kõik töötab nii nagu peab ainult digitizer või kuidas seda kutsutakse läks katki on kellelgi mingit kogemust selle telfeoni ekraaniga sest mina kuskilt netist ei leidnud ekraani müügilt või noh midagi sellist.. tekst on segane aga proovige aru saaada :D

Kasutaja avatar
Android
Entusiast
Telefon: Nexus 6P

Re: insmat rock v20

Lugemata postitusPostitas Android » 23 Jaan 2014, 21:07

Ja sellised ongi meie tänapäevased "pommikindlad" telefonid. :) Mu vana Nokia 1100 oli ka vastupidavam. Kui levi ei olnud, sai sahtlivahel natuke pekstud ja levi kohe põhjas ning selline kohtlemine ei lõhkunud telefoni üldse. Aga praegustest põrutus kindlatest telefonidest ei ole midagi arvata. :) (muidugi see võrdlus pole kõigeparem) :D

Teema juurte tagasi tulles. Otsisin ka mõned välismaa saidid läbi, aga tõesti mida pole on see telefon. Ei leidnud üheltki lehelt ühtki vastet. :) Kas põrutuskindlatele telefonidele on üldse mõeldud ekraani vahetusele?
“Music is my drugs, it's my addiction, i need music!”

Ma neelasin terve jääkuubiku alla, aga see ei ole välja tulnud. Kardan, et see on kinni jäänud.

rennu21
Entusiast
Telefon: galaxy s7- stock

Lugemata postitusPostitas rennu21 » 24 Jaan 2014, 06:16

Android kirjutas:Ja sellised ongi meie tänapäevased "pommikindlad" telefonid. :) Mu vana Nokia 1100 oli ka vastupidavam. Kui levi ei olnud, sai sahtlivahel natuke pekstud ja levi kohe põhjas ning selline kohtlemine ei lõhkunud telefoni üldse. Aga praegustest põrutus kindlatest telefonidest ei ole midagi arvata. :) (muidugi see võrdlus pole kõigeparem) :D

Teema juurte tagasi tulles. Otsisin ka mõned välismaa saidid läbi, aga tõesti mida pole on see telefon. Ei leidnud üheltki lehelt ühtki vastet. :) Kas põrutuskindlatele telefonidele on üldse mõeldud ekraani vahetusele?

Näiteks akvaariumi klaas mis on karastatud kannab tohutuid raskusjõude(ühte akvat liimides sai klaaside peal astutud kusjuures klaasid seisid klotside peal) küll aga suur tugevus sai otsa kui silikonipüss otse servale maandus(kukkus kuidagi käest/või kogematta lihtsalt tuttav lõi õnnetult). Samas meenub ekraaniga ka kooli ajast juhus kus klassivennal oli hirmkallis käekell millel purunemiskindlad klaasid ja jutud. Korduvalt tal maha kukkund kruusale ja kivile ilma ühegi veata. Tunni ajal võttis kolmnurk joonlaua ja kõige teravama nurgaga paar korda kopsis klaasi ja otsa saigi selle eluiga. Ehk kokkuvõtvalt igal asjal ole oma taluvusepiir ning põrutuskindlus maandumisel siledale põrandale ei ole kindlasti surumisejõuga võrreldav teravasse nurka.
Kui pessimist näeb surnuaial ainult riste, siis optimist näeb ainult plusse

Kasutaja avatar
Android
Entusiast
Telefon: Nexus 6P

Lugemata postitusPostitas Android » 24 Jaan 2014, 07:31

Kah õige!!
“Music is my drugs, it's my addiction, i need music!”

Ma neelasin terve jääkuubiku alla, aga see ei ole välja tulnud. Kardan, et see on kinni jäänud.

Siimtp
foorumi kasutaja
Telefon: Insmat Rock v20

Lugemata postitusPostitas Siimtp » 23 Mär 2014, 15:52

Juhtus sama telefoniga selline lugu ,et kukkus kapil laadides 60 cm kõrguselt vaiba peale ja üle kaitseklaasi üks täispikk mõra nüüd. Ilmselt põhjustas selle "terava" löögi see originaalkandepaela küljes olev alumiiniumist ümar karabiin, sest mittemidagi muud seal lihtsalt ei olnud. Elisast garantiikorras muidugi uut klaasi ei saanud, pidi veel 6 euri peale maksma transa eest. Klaasivahetus oleks läinud 72 euri.

Kilo20
foorumi kasutaja
Telefon: Insmat Rock V20

Lugemata postitusPostitas Kilo20 » 29 Apr 2014, 18:40

Oman ka sellist telefoni ehk siis Insmat Rock V20. Täna siis jäi telefon taskus natuke tasku ja tooli vahele mille peal istusin ja napsti ekraan katki. Ühesõnaga täiesti mõttetu telefon. Eks telefonid ikka lähevad katki niimoodi peale toetades oma kehaga, kuid kuna seda reklaamitakse minu teada kui purunematut ja rasketele töötingimustele mõeldud telefoni, siis on see sel juhul ikka igati psk klots.

Ei soovita kellegile, kes usub et tegu on oma reklaamile vastavale telefoniga

EriLugu
foorumi kasutaja
Telefon: insmat rock v 20

Lugemata postitusPostitas EriLugu » 13 Jaan 2015, 10:08

Antud isendi omanik aasta ja mõned kuud peale. On kukkunud kõrvaäärest vastu plaaditud põrandat,olen lükanud rasket käru tiislit, unustades , et isend istub rinnataskus jne.
Samuti olen mõned korrad pesnud kraaniall
Puruks pole läinud, küll aga pisut uimasemaks... Süsteemi uuendusi tal vist aga pole. :|

v2lek
foorumi kasutaja
Telefon: SE xperia active

Lugemata postitusPostitas v2lek » 17 Mai 2015, 13:20

Tere!

Oman teist päeva seda insmat rock v20 telefoni ja selline jama, et kui väljas hästi ere on ja päike paistab, siis viskab ekraani valgeks ja midagi ei näe enam. Muidu töötab probleemideta.
Kas kellelgi on olnud sama probleemi, kas see mingi telefoni seadistuse probleem v sain poest
praaks kauba, oskab keegi aidata.

v2lek
foorumi kasutaja
Telefon: SE xperia active

Lugemata postitusPostitas v2lek » 17 Mai 2015, 13:21

Tere!

Oman teist päeva seda insmat rock v20 telefoni ja selline jama, et kui väljas hästi ere on ja päike paistab, siis viskab ekraani valgeks ja midagi ei näe enam. Muidu töötab probleemideta.
Kas kellelgi on olnud sama probleemi, kas see mingi telefoni seadistuse probleem v sain poest
praaks kauba, oskab keegi aidata.

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Logi sisse  •  Registreeru