Galaxy S6 wifi lehekülg ei avane seadete alt

Probleemid ja küsimused Samsungi telefonide kohta
Kasutaja avatar
Hiielind
Androidi fänn
Telefon: Samsung Galaxy S6 Edge

Galaxy S6 wifi lehekülg ei avane seadete alt

Lugemata postitusPostitas Hiielind » 30 Apr 2017, 16:31

Tere,
peale Android 7.0 update'imist tekkis telefoniga selline probleem: ei saa enam avada wifi lehekülge, kui wifi on sisse lülitatud. Ütleb, et "seaded on peatatud. Taaskäivita rakendus". Seda nii siis, kui hoian sõrme mõned sekundid sisselülitatud wifi märgi peal ekraani üleval või kui lähen lehele seadete alt.
Kui wifi väljas, no problems! Olen lehel, aga nii kui lülitan wifi sisse, viskab välja ja eelpool nimetatud hoiatuse ette.

See kõik tähendab seda, et sisselülitatud wifi püüab ja kasutab vaid neid võrke, mis olid eelnevalt (Android 6) telefoni juba salvestatud. Kui lähen kuhugi telefoni wifi jaoks uude kohta, enam sealset wifit kasutada ei saa, sest et võrk valida ja parool sisestada, pean ma kõigepealt sisenema wifi leheküljele. Edasisist juba eelpool kirjeldasin.

Mis teha? Tehaseseadmete uuendamist veel pole raatsinud teha, pärast säti pool päeva telefoni endiseks. Samsung uut parandustega uuendust veel ka pole andnud (ja ega ma pole kindel, et viga neis). Just guugeldasin oma probleemi, nagu ei leidnud sarnast. oskab keegi veel nõu anda?

Kasutaja avatar
Hiielind
Androidi fänn

Re: Galaxy S6 wifi lehekülg ei avane seadete alt

Lugemata postitusPostitas Hiielind » 02 Mai 2017, 07:51

Ise küsin, ise vastan rubriigist...
Täna hommikul tuli lõpuks Samsungi androidivärskendus ja probleem lahenenud.

Kasutaja avatar
Terko
Entusiast
Telefon: S7
Kontakt:

Re: Galaxy S6 wifi lehekülg ei avane seadete alt

Lugemata postitusPostitas Terko » 05 Mai 2017, 20:57

Ega olekski selle esimese postituse peale kiiret tehaseseadmete taastamist soovitanud :D Aga tore, et et ilma hakkama said.

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

Logi sisse  •  Registreeru