Samsung s7 tarkvara viga

Probleemid ja küsimused Samsungi telefonide kohta
chandler
Androidi fänn
Telefon: galaxy

Samsung s7 tarkvara viga

Lugemata postitusPostitas chandler » 08 Dets 2016, 22:02

Pilt

Kas selle saaksin ise korda ajada?
Ja ma ei tea kas see on ka sellega seotud aga kui helistama hakkan, siis display läheb pimedaks.

Kasutaja avatar
VWM
Entusiast
Telefon: Nexus 5

Re: Samsung s7 tarkvara viga

Lugemata postitusPostitas VWM » 09 Dets 2016, 13:29

üritasid rootida või midagi? anna rohkem inffi.

Aga et muidu töötab, et helistada saad? :D
võid ju sammobile.com alt uue stock rommi tõmmata ja läbi odini peale panna. http://forums.androidcentral.com/t-gala ... ent-2.html

Aga see see helistamise jama tundub olevat sul lähedus anduriga ( proximiti sensor ) seotud, anduri esine on must, kehva kvaliteediga kaitseklaas või andur ei tööta. Tõmba mõni rakendus millega saad testida kas andur tötab. Nt. Sensor Sense, Phone info või muu.
Pilt
OnePlus 5T
Rom: Stock + Mods
Kernel: New Kernel
Recovery: blu_sp★rk TWRP

chandler
Androidi fänn
Telefon: galaxy

Lugemata postitusPostitas chandler » 10 Dets 2016, 09:42

Ei ole rootinud ise midagi. Tuli mingi paar kuud tagasi hooldusest kus vahetati display(must triip/ teine teema) ja tarkvara oli uuendatud.kõik töötas ilusti.
Kas ekraani pimenemine võib olla ka tingitud sellest turvaklaasist?
Ainuke asi mis on veel et chrome cräshib vahepeal..

Edit.ei saa turvaklaasi viga olla kuna sealt pole kaetud

Kasutaja avatar
Mart
Site Admin
Telefon: iPhone 6S

Lugemata postitusPostitas Mart » 23 Dets 2016, 19:14

Mis tarkvara panna S7 edgele'le peale, see originaal on ikka täis saast, päevas mitu korda jookseb kokku. On keegi reaalselt proovind mõnda muud softi?
Exentri innovaatilised rahakotid http://www.kaarditasku.ee

rennu21
Entusiast
Telefon: galaxy s7- stock

Lugemata postitusPostitas rennu21 » 24 Dets 2016, 08:09

Mart kirjutas:Mis tarkvara panna S7 edgele'le peale, see originaal on ikka täis saast, päevas mitu korda jookseb kokku. On keegi reaalselt proovind mõnda muud softi?

Mis sa sellega teed, et mitu korda päevas kokku lased? Mul ca nädal olnud tavaline s7 ja ainus peavalu mida ta tekitab on mingi krdi ülekatte tuvastus ja välja lülitada ma seda ei oska. Pole mul mingit ülekatet. Taga silikon koos sularahaga(ainus asi mis alati kaasas on, on telefon ja selle vahel hea paar lehte sularaha kaasas hoida)
PS: üks viga veel, autos ei hakka maki taha ise. S6 autosse saades lãks kohe makiga sidemesse ja toimis handsfree. See ei hakka. Ometi makk lubatud usaldusvãärsetesse ja sinihammas taustal sees
Kui pessimist näeb surnuaial ainult riste, siis optimist näeb ainult plusse

Kasutaja avatar
Mart
Site Admin

Lugemata postitusPostitas Mart » 24 Dets 2016, 09:52

rennu21 kirjutas:
Mart kirjutas:Mis tarkvara panna S7 edgele'le peale, see originaal on ikka täis saast, päevas mitu korda jookseb kokku. On keegi reaalselt proovind mõnda muud softi?

Mis sa sellega teed, et mitu korda päevas kokku lased? Mul ca nädal olnud tavaline s7 ja ainus peavalu mida ta tekitab on mingi krdi ülekatte tuvastus ja välja lülitada ma seda ei oska. Pole mul mingit ülekatet. Taga silikon koos sularahaga(ainus asi mis alati kaasas on, on telefon ja selle vahel hea paar lehte sularaha kaasas hoida)
PS: üks viga veel, autos ei hakka maki taha ise. S6 autosse saades lãks kohe makiga sidemesse ja toimis handsfree. See ei hakka. Ometi makk lubatud usaldusvãärsetesse ja sinihammas taustal sees

Kusjuures eriti midagi, täiesti tavaline kasutus, aga kiilub kinni vahepeal ja läheb väga uimaseks - teksti kirjutades võin vahepeal paar sõna telefonist ees olla

rennu21
Entusiast
Telefon: galaxy s7- stock

Lugemata postitusPostitas rennu21 » 24 Dets 2016, 10:12

Aga proovi uuesti peale visata soft. Mina küll ei suuda tekstiga ette joosta(muidugi saan aru mida silmas pead, sellise hangusega olen mingi telefoniga kokku puutunud küll) Võibolla piisab sul ka hard resetist? Android ju ikkagi(eriti samsungi kohendusega)
Kui pessimist näeb surnuaial ainult riste, siis optimist näeb ainult plusse

Kasutaja avatar
Mart
Site Admin

Lugemata postitusPostitas Mart » 24 Dets 2016, 10:39

Hard reseti tegin kaks päeva tagasi. Proovin softi ka uuesti peale visata, äkki on abi. Täna on akuga ka kuidagi kehva, pooleteise tunniga 16% läinud, kuigi palju pole kasutanud.

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist

Logi sisse  •  Registreeru