Galaxy S4'ga juhtus rootimisel õnnetus. ABI?

Probleemid ja küsimused Samsungi telefonide kohta
satakas
foorumi kasutaja
Telefon: galaxy s4
Kontakt:

Galaxy S4'ga juhtus rootimisel õnnetus. ABI?

Lugemata postitusPostitas satakas » 23 Aug 2016, 09:50

Proovisin oma Galaxy S4 (GT-I9505) "rootida". Tegin täpselt nagu XDA Developers'i foorumis õpetati ning umbes veerandi downloadimise järel protsess FAIL'is ning nüüd teatab telefon, et FIRMWARE UPGRADE ENCOUNTERED AN ISSUE. PLEASE SELECT RECOVERY MODE IN KIES & TRY AGAIN

Lülitasin Kiesis emergency recovery sisse aga see nõuab mingit recovery koodi! Eelmisest PC'st!? Nii palju kui aru sain, siis sellest "eelmisest, kus emergency juhtus"

Niisiis olen nüüd ilges hädas. Äkki keegi oskab aidata?

NB! Kuna asi suhteliselt põletav, siis jälgin teemat pidevalt igasuguste soovituste osas.

rennu21
Entusiast
Telefon: galaxy s7- stock

Re: Galaxy S4'ga juhtus rootimisel õnnetus. ABI?

Lugemata postitusPostitas rennu21 » 23 Aug 2016, 17:58

Kuna samsung ja see on lolljung(omal mitmeid olnud ja mitmeid rootimisi ja hetkel ka samjung kasutusel) siis võid proovida stock softi tagasi panekut. Õige firmware võta sammobilest ja odiniga suru peale. PS nüûd jõuame punkti miks nimetan samjungiks- odin võib segast panna lõpus ja ei õnnestu. Mina olen abi saanud kui telefon ilma akuta ca tunni kapil vedeles. Et siis kurnas oma emaplaadilt viimased voolualged ära ja lülitas mõistuse tãielikult välja. Asi selles, et samsa kipub tihti lugu minema niiöelda kaitsesse ning ei lase toiminguid lõpetada. Peale korraliku vooluta olekut kuulab odinis sõna küll :D
Kui pessimist näeb surnuaial ainult riste, siis optimist näeb ainult plusse

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

Logi sisse  •  Registreeru