Ettepanek: rakendus Elronile

Eestlaste saavutused androidi maailmas.

Kas arvad, et Elroni rakendus oleks teretulnud nähtus?

JAH
4
80%
EI
0
Pole hääli
KAMA2
1
20%

Hääli kokku: 5

Kasutaja avatar
AndroTroll
Entusiast
Telefon: S5
Kontakt:

Ettepanek: rakendus Elronile

Lugemata postitusPostitas AndroTroll » 07 Mai 2015, 10:22

Olen viimase aasta (ja rohkem) jooksul oodanud, et "porgandeid opereeriv põllumajandus firma" ehk Elron laseks oma klientidele välja rakenduse mille abil saaks vaadata millal mingi rongi mingist peatusest väljub. Kunagi kui Elron alustas ja "ratastega porgandid" olid alles uudsed saatsin vastava kirja ka firmale - vastus oli stiilis, et "hea idee - püüame midagi teha". Senini on vaikus. Täna saatsin uue kirja - milles kordasin küsimust.

Küsimus pole mitte nii võrd selles, et saada uus ja porgandivärvi äpp omale telosse kui selles, et hetkel käib asi ikka veel läbi "ussi-emmi-augu" ehk ava nutifonis veebilehitseja siis leia õige aadress ja siis hakkab alles viimane ja värdjalikum kadalipp. Hetkel ainult Chrome lehitseja toetab enamvähem Elroni kodulehte ja selle abil saab enam-vähem korrektselt vaadata millal rongid väljuvad. Muud lehitsejad (Opera, Dolphin, UC, FF ja stock) pole suutelised üldse korrektselt kuvama kas kodulehte või sooritama info otsingut. Teloks on mul hetkel stock GalaxyIII - oleks tore ka teiste kogemusi kuulda. Kuidas on õnnestunud info hankimine nutifonist sama info hankimine?

Lisaks, et liigun palju jalgrattaga ja olen üldse rongisõidu fänn seega selline rakendus oleks väga teretulnud. Oma reisidel olen kohanud ka teisi nutikate omanikke kes ideed on vähemalt sõnedes toetanud. Mida arvab siis asjast kohalik üldsus?

Kasutaja avatar
AndroTroll
Entusiast
Telefon: S5
Kontakt:

Re: Ettepanek: rakendus Elronile

Lugemata postitusPostitas AndroTroll » 07 Mai 2015, 13:44

Elroni esindaja arvamus: :)

Täname Teid pöördumise eest!

Soovime, et meie kliendid saaksid kiiresti vajaliku rongiinfo kätte ka oma mobiiltelefonist. Sellega seoses on meil hea meel teatada, et olemegi välja töötamas Elroni mobiilirakendust. Hetkel otsime koostööpartnerit ning seetõttu kindlat aega, mil rakendus valmima peaks, hetkel veel öelda ei oska.

PS: Otsivad ju - on siin mõni tegija? ;)

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Logi sisse  •  Registreeru