Otsin abi androidirakenduse loomisel

Eestlaste saavutused androidi maailmas.
Mazzu
foorumi kasutaja
Telefon: LG

Otsin abi androidirakenduse loomisel

Lugemata postitusPostitas Mazzu » 30 Mai 2014, 21:45

Tervitus!

Tuli idee luua üks üpris lihtne androidiäpp. Nimelt töötan tootmistehases ning aeg ajalt on vaja teha inventuuri mille käigus oleks vaja märkida nutiseadmesse (soovitatavalt tab'i) tehases olemasolevad materjalid ning kogused. Äpp iseenesest midagi keerulist eneses sisaldama ei pea, oleks vaja vaid valikuvõimalustega lahtreid, samas võiks olla ka võimalus andmeid lahtritesse ise sisestada (nt mõõte). Rakenduse lõplik eesmärk peaks olema minu silmis see, et rakendus summeerib eelnevalt sisestatud andmed ning näitab neid tabelina või muud moodi. Nii saaks väga ilusti aimu materjalide ning nende koguste olemasolust tehases.

Kuna ma pole varem absoluutselt rakenduste loomisega tegelenud, siis siis tulebki minu küsimus: Kas eelnevat kirjeldust arvesse võttes oleks võimalik lihtsa vaevaga luua taoline äpp? Kiirelt Googeldades leidsin nii mõnegi programmi, millega saab rakendusi teha. Samas, kui keegi siit foorumist viitsib ja tahab mind sellega aidata, siis see oleks veel toredam :)

Olen siin foorumis uus ning ei tea täpselt, kas postitan praegu õigesse kohta või mitte. Kui vales kohas, siis tõstke ümber.

praims
Entusiast
Telefon: SM-T815, HTC One M7

Re: Otsin abi androidirakenduse loomisel

Lugemata postitusPostitas praims » 31 Mai 2014, 11:37

Tee google play's otsing "stock taking", sellised äpid on olemas

Mazzu
foorumi kasutaja
Telefon: LG

Re: Otsin abi androidirakenduse loomisel

Lugemata postitusPostitas Mazzu » 03 Juun 2014, 23:58

Tänud vastuse eest. Uurisin veidi olemasolevaid äppe. Mõni tundus üpris asjalik, kuid plaan oleks siiski välja töötada spetsiaalselt firmale spetsiaalsete materjalide ülesmärkimiseks rakendus.
Seega küsimus neile, kes on varem rakenduste loomisega kokku puutunud, kas sellist oleks võimalik mõne äpiloomisprogrammiga lihtinimesel valmis teha. Kui jah, siis millisega? Googeldades sai taolisi programme päris mitmeid leitud. Millist soovitate? Aa, ühel juba olemasoleval "Inventory" rakendusel oli lõpus variant "Save to Excel" - kui saaks selle ka, oleks veel parem,

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

Logi sisse  •  Registreeru