Kõnetuvastusrakendus Inimesed

Eestlaste saavutused androidi maailmas.
Kasutaja avatar
Euromen
Entusiast
Telefon: Galaxy A3 2017 7.0

Re: Kõnetuvastusrakendus Inimesed

Lugemata postitusPostitas Euromen » 11 Juul 2012, 20:22

Tere jälle!
Täna siis proovisin jälle seda app'i, ja tundub et täna kõik toimib ilusti. Kodund on kõik ära läind, ja sai katsetatud. Sai ilusti proovida nii lühikesi nimesi kui ka pikkemad ja koos perekonna nimedega. Saab ilusti aru kõigest mis on ladina tähtedega kirjutatud. Täna iga-tähes polnd mingeid probleeme, ehk tõesti mingi müra/hääled segasid eile.
Mul muide on kaks mikrofooni, ehk ta ka midagi filtreerib.
Kahju muidugi et see app ei tööta pidevalt otse-eetris, sest alati kui käivitad seda tuleb oodata mill ta käivitab "kõnetuvastust".
Seda on väga mugav kasutada, kuna ei pea enam ei telefoni raamatus surkida ega ka kõnelogis :)

Edit 1:
Ja muide ma panin tähele et kui ekraan läheb vahepeal lukku, siis ekraani aktiveerimisel kirjutab ta jälle et "käivitan kõnetuvastajad"! Ja isegi telefoni keerates "landscape/portret" kirjutab ta jälle seda samma, ehk siis laadib andmeid ja käivitab igakord uuesti :)
Viimati muutis Euromen, 11 Juul 2012, 21:18, muudetud 1 kord kokku.
Galaxy A3 2017 SM-A320FL - A320FLXXU1BQG6
Xperia Z3 D6603 5.1.1 - 23.4.A.1.200
Galaxy S3 4.3 I9300XXUGNA8

Kasutaja avatar
reps
Entusiast
Telefon: OnePlus3, OnePlusX
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas reps » 11 Juul 2012, 20:30

Ja sellest otseeetrist tunnen mina ka puudust.Ülejäänu toimib suurepäraselt. :)

haamrivana
Androidi fänn
Telefon: xperia Acro S

Lugemata postitusPostitas haamrivana » 14 Juul 2012, 22:27

Täna proovides alla laadida annab veateate 403. Kas kellegil veel? SE arc ICS

Kasutaja avatar
Randolf
Entusiast
Telefon: LG Nexus 5
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas Randolf » 14 Juul 2012, 23:14

haamrivana kirjutas:Täna proovides alla laadida annab veateate 403. Kas kellegil veel? SE arc ICS

Panin enda serverisse ülesse, võid proovida sealt tõmmata - http://reiljan.planet.ee/Androidifoorum/Inimesed-0.1.26.apk
Pilt
---------
Google Nexus 5
ROM>Stock, Android 6.0
Eelmised Androidi seadmed: LG Optimus One P500, 3x Motorola RAZR XT910

haamrivana
Androidi fänn
Telefon: xperia Acro S

Lugemata postitusPostitas haamrivana » 14 Juul 2012, 23:19

Tänud.Proovin

Kaarel
foorumi kasutaja
Telefon: HTC Wildfire

Lugemata postitusPostitas Kaarel » 15 Juul 2012, 13:01

haamrivana kirjutas:Täna proovides alla laadida annab veateate 403. Kas kellegil veel? SE arc ICS

Kui https://github.com/downloads/Kaljurand/Inimesed/Inimesed-0.1.26.apk tagastas 403, siis pidi see olema ajutine GitHubi viga. Praegu küll töötab.

Inimeste viimane versioon on muuseas saadaval ka Google Plays: https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.ioc.phon.android.inimesed

eriktrk
foorumi kasutaja
Telefon: HTC Sensation

Lugemata postitusPostitas eriktrk » 24 Apr 2013, 14:06

Tervist!

Ausalt öeldes ei ole ma kunagi kõnetuvastust telefoni käes hoides kasutanud. Küll aga tahaks seda kasutada siis, kui parasjagu telefoni käes ei hoia - hands-free'd kasutades, kas siis roolis või mujal. Ühesõnaga minu arvates oleks väga tervitatav, kui saaks hands-free nupust rakenduse "kuulama" panna. Või ehk juba saab, aga olen ise rumal ja ei oska? Või kas ehk on võimalik kiirelt mingi script või launcher kirjutada selleks? Ei ole ise androidi siseeluga veel kursis...

Kaarel
foorumi kasutaja
Telefon: HTC Wildfire

Lugemata postitusPostitas Kaarel » 01 Mai 2013, 11:53

eriktrk kirjutas:Ausalt öeldes ei ole ma kunagi kõnetuvastust telefoni käes hoides kasutanud. Küll aga tahaks seda kasutada siis, kui parasjagu telefoni käes ei hoia - hands-free'd kasutades, kas siis roolis või mujal. Ühesõnaga minu arvates oleks väga tervitatav, kui saaks hands-free nupust rakenduse "kuulama" panna. Või ehk juba saab, aga olen ise rumal ja ei oska? Või kas ehk on võimalik kiirelt mingi script või launcher kirjutada selleks? Ei ole ise androidi siseeluga veel kursis...

Hetkel hands-free võimalus tõesti puudub ning ma olen nõus, et seda oleks kindlasti vaja. Mul endal pole sellega aega lähikuudel tegeleda, aga projekt on kõikidele arendajatele avatud (https://github.com/Kaljurand/Inimesed) ja igasugune kaastöö on teretulnud.

Tervitades,
Kaarel Kaljurand (rakenduse "Inimesed" arendaja)

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

Logi sisse  •  Registreeru