Uus Google Now toob tükikese KitKati kõigile kätte

Uudised androidi maailmast
manpe
Entusiast
Telefon: LG Nexus 5X

Uus Google Now toob tükikese KitKati kõigile kätte

Lugemata postitusPostitas manpe » 14 Nov 2013, 06:21

Pilt
Põnevad uudised Androidi maailmast. Palju kõneainet tekitanud Google Experience Launcher (GEL) saab Google Searchi värskeima uuenduse kaudu kättesaadavaks kõikidel seadmetel, mis jooksutavad androidi 4.1 või uuem.

Kuigi kogu GEL-i funktsionaalsus ja sisu asub sügaval Searchi appi sees, ei piisa siiski sellest ainsana launcheri kasutamiseks. Sellejaoks tuleb paigaldada üks väike APK, mis on n-ö tühi kest (ingl.k kutsutakse seda stub'iks) ja mis kutsub Searchi rakendusest kogu funktsionaalsuse välja.

Lisaks Google'i uhiuue launcheri kasutamisvõimalusele tutvustab otsingugigant teisigi märkimisväärseid täiendusi ja parandusi, nende kohta saab lähemalt lugeda siit ja sealt.

Mida teha GEL-i saamiseks?
1) Kui Google Searchi uuendus pole Play Store'i kaudu teieni jõudnud, võite selle täiesti ametliku versiooni eraldi paigaldada:
LINK 1
LINK 2

2) Nüüd on vaja tõmmata ja paigaldada nn GEL stub:
LINK 1
LINK 2

Ja ongi kõik. Teadmiseks, et oleku- ja navigatsiooniriba läbipaistvus töötab ainult android kitkatil (v.a Nexus 10), Jelly Beanil jäävad need mustadeks.

JazZ
Entusiast
Telefon: Nexus 5
Kontakt:

Re: Uus Google Now toob tükikese KitKati kõigile kätte

Lugemata postitusPostitas JazZ » 14 Nov 2013, 10:24

Ma proovisin seda N5 launcherit N7 peal ja minu hinnangul tegid nad õigesti et nad seda kõigile seadmetele ei andnud kohe. N5 peal näeb see asi igati tore ja viisakas välja, aga N7 peal on see asi kuidagi imelik. Kusjuures see asi scale'ib õigesti suurema ekraani jaoks, aga ikka näeb kuidagi imelik välja...

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4
Fast Vape - www.fastvape.eu
Kvaliteetsed E-sigaretid tuntud tootjatelt

manpe
Entusiast

Lugemata postitusPostitas manpe » 14 Nov 2013, 10:48

JazZ kirjutas:Ma proovisin seda N5 launcherit N7 peal ja minu hinnangul tegid nad õigesti et nad seda kõigile seadmetele ei andnud kohe. N5 peal näeb see asi igati tore ja viisakas välja, aga N7 peal on see asi kuidagi imelik. Kusjuures see asi scale'ib õigesti suurema ekraani jaoks, aga ikka näeb kuidagi imelik välja...

Kas sa proovisid seda uue Searchiga? Sest nagu uudisest välja loeb, parandas see põhilised vead ära.

JazZ
Entusiast
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas JazZ » 14 Nov 2013, 10:51

manpe kirjutas:
JazZ kirjutas:Ma proovisin seda N5 launcherit N7 peal ja minu hinnangul tegid nad õigesti et nad seda kõigile seadmetele ei andnud kohe. N5 peal näeb see asi igati tore ja viisakas välja, aga N7 peal on see asi kuidagi imelik. Kusjuures see asi scale'ib õigesti suurema ekraani jaoks, aga ikka näeb kuidagi imelik välja...

Kas sa proovisid seda uue Searchiga? Sest nagu uudisest välja loeb, parandas see põhilised vead ära.

Ma usun küll, mul on N7'l android 4.4, sellega on minu meelest uuem Search kaasas kui Google Play's saadaval on.

manpe
Entusiast

Lugemata postitusPostitas manpe » 14 Nov 2013, 10:54

JazZ kirjutas:Ma usun küll, mul on N7'l android 4.4, sellega on minu meelest uuem Search kaasas kui Google Play's saadaval on.

Ei pruugi olla. Väga vabalt võis see ainult N5-le olla. Vaata üle oma versioon, kas on 3.1.8.

JazZ
Entusiast
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas JazZ » 14 Nov 2013, 12:51

manpe kirjutas:
JazZ kirjutas:Ma usun küll, mul on N7'l android 4.4, sellega on minu meelest uuem Search kaasas kui Google Play's saadaval on.

Ei pruugi olla. Väga vabalt võis see ainult N5-le olla. Vaata üle oma versioon, kas on 3.1.8.

Google Search on nii N5's kui N7's täpselt sama, v3.0.7...
Google Play mulle veel uuendust ei paku.

JazZ
Entusiast
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas JazZ » 14 Nov 2013, 17:21

Ok, installisin Google Search uuenduse ja tõesti on kabedam, aga landscape on ikka vigane. Positiivne on muidugi see et kõik viitab sellele et GEL jõuab ühel hetkel Play poodi...

manpe
Entusiast

Lugemata postitusPostitas manpe » 19 Nov 2013, 21:30

Olen nüüd mõned päevad kasutanud seda uut versiooni ja pean tõdema, et see on täielik jura. Või noh, vähemalt mulle ei kuva see enam rohkem miskit peale ilma ja kõik. Kuhu jäävad lubatud teated uutest blogi postitustest? Loen Android Police'i iga päev, miks Now sellest vaikib? Versioon 2.x oli minu meelest palju informatiivsem.

Kas teil on ka sama probleem? Räägin siis versioonist 3.x.

Kasutaja avatar
yllar
Entusiast
Telefon: Nexus 5X

Lugemata postitusPostitas yllar » 19 Nov 2013, 21:49

Veebilehtedest, millest uusi teateid annab on mul raadio1 kodulehe omad (digitunni ning puhata ja mängida saadete pärast) ning üks veebikoomiks. Muud uut pole mulle ka tekkinud.

manpe
Entusiast

Lugemata postitusPostitas manpe » 19 Nov 2013, 22:02

No ei saa mina aru kuidas sul see töötab ja mul mitte.

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

Logi sisse  •  Registreeru