Teemade ignoreerimine

Ettepanekud foorumi parandamiseks.
Kasutaja avatar
oiorokko
Entusiast
Telefon: HTC Desire / Nokia Lumia 800
Kontakt:

Teemade ignoreerimine

Lugemata postitusPostitas oiorokko » 11 Aug 2011, 14:04

Ka selles foorumis on võimalik märkida mõningaid teemasid, mis kohe üldse huvi ei paku "ignoreerituteks", et nende teemade uusi postitusi enam "lugemata postitustes" ei kuvataks?
Jõle tüütu on koguaeg neid mitte huvipakkuvaid teemasid läbi kammida, et leida seda vajalikku.

Kasutaja avatar
chris
Entusiast
Telefon: Galaxy SIII
Kontakt:

Re: Teemade ignoreerimine

Lugemata postitusPostitas chris » 11 Aug 2011, 14:44

oiorokko kirjutas:Ka selles foorumis on võimalik märkida mõningaid teemasid, mis kohe üldse huvi ei paku "ignoreerituteks", et nende teemade uusi postitusi enam "lugemata postitustes" ei kuvataks?
Jõle tüütu on koguaeg neid mitte huvipakkuvaid teemasid läbi kammida, et leida seda vajalikku.

Saab ignoreerida kasutajat, sel juhul on selle kasutaja postitused osaliselt peidetud....
Oma profiili all on sõbrad ja vaenlased... (karm tõlge)
Ma ei ole seda ise proovinud ja katsetanud ehk päris ei tea kuidas sedasi kasutaja postitused peidetakse.

Terve threadi ignoreerimist ma ei tea kuidas saab, peab uurima ja kas foorumi soft seda võimaldab.
Tead sa mõnda foorumit näiteks kus see nii toimib ja on võimalik ?

Kasutaja avatar
casiocas
Entusiast
Telefon: Galaxy S4 I9506

Lugemata postitusPostitas casiocas » 11 Aug 2011, 15:01

chris kirjutas:
oiorokko kirjutas:Ka selles foorumis on võimalik märkida mõningaid teemasid, mis kohe üldse huvi ei paku "ignoreerituteks", et nende teemade uusi postitusi enam "lugemata postitustes" ei kuvataks?

Saab ignoreerida kasutajat, sel juhul on selle kasutaja postitused osaliselt peidetud....
Oma profiili all on sõbrad ja vaenlased... (karm tõlge)
Ma ei ole seda ise proovinud ja katsetanud ehk päris ei tea kuidas sedasi kasutaja postitused peidetakse.

Terve threadi ignoreerimist ma ei tea kuidas saab, peab uurima ja kas foorumi soft seda võimaldab.
Tead sa mõnda foorumit näiteks kus see nii toimib ja on võimalik ?

Tere!

Teine soov oleks ka minu poolt. Äkki on võimalik foorumil lisada postide kõrvale linnukese kohad, kus märgid linnukese, näiteks tervele threadile ja märkida see loetuks, mitte loetuks, ja võib olla veel midagi(ei tule praegu kohe ette).

CHEERS! 8-)
Pilt
1)Asus PadPhone with Station Dock IML74K.WW_PadPhone-9.18.8.41_WW.9.1.15-0 ROOTED!
2)Galaxy S3 I9305, [4.4.2] OMNI ROM [Official]--64 GB sd
3)Galaxy S4+4G I9506,stock rom4.2.2 ROOTED ;)
PEACE FOR ALL!!! ;)

Kasutaja avatar
oiorokko
Entusiast
Telefon: HTC Desire / Nokia Lumia 800
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas oiorokko » 11 Aug 2011, 22:25

Kahjuks pole selline võimalus mulle silma jäänud, sest pole eriline foorumimees. Aga siin on neid minu jaoks ebahuvitavaid poste liiga palju. Sellest tekkis ka mõte. Kasutaja ignoreerimine pole aga otstarbekas, sest mingite Samsungi probleemide teemasse kirjutab ju n+1 arv kasutajaid.

Foorumi arendajad võiksid selle mõtte lihtsalt kõrvataha panna, ja kui võimalik, siis selle ka teostada. Kindlasti tõuseb sellest rohkem kasu kui kahju.

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

Logi sisse  •  Registreeru