Ettepanekud foorumi jaoks

Ettepanekud foorumi parandamiseks.
rennu21
Entusiast
Telefon: galaxy s7- stock

Re: Ettepanekud foorumi jaoks

Lugemata postitusPostitas rennu21 » 03 Dets 2017, 16:08

Euromen kirjutas:Harilikult ma saan kõike asju muuta. Ainult kui ma avad üritan avada et rohkem valgust saada, siis äpp tõstab automaatselt ka ISO'd. Aga seda ma saan ise muuta väiksemaks, et müra vähemaks teha.

Ostsin selle appi. Võrreldes samsungi enda kaamera appiga olid pildid kohutavad. Jube palju müra. Proovisin erinevaod seadeid ja ei saanud pilte ilusaks. Võibolla oli kuskil vaja veel midagi seadetes või menüûs muuta, ei tea. Võibolla lihtsalt ei sobi sellele telefonile
Kui pessimist näeb surnuaial ainult riste, siis optimist näeb ainult plusse

Kasutaja avatar
Euromen
Entusiast
Telefon: Galaxy A3 2017 7.0

Lugemata postitusPostitas Euromen » 03 Dets 2017, 22:01

@ Rennu
Imelik küll. Mul tulevad mega head pildid. Müra tekkib sellest vist et kui sa avad Avad rohkem, siis ta keerab mikski ISO ka põhja. Minul teeb vähemalt nii. ISOd ma keeran pärast ise parajaks. Minul on jällegi RAWiga mingi jama. DNGeed on kas tühjad või rohelise tooniga.
Galaxy A3 2017 SM-A320FL - A320FLXXU1BQG6
Xperia Z3 D6603 5.1.1 - 23.4.A.1.200
Galaxy S3 4.3 I9300XXUGNA8

rennu21
Entusiast
Telefon: galaxy s7- stock

Lugemata postitusPostitas rennu21 » 03 Dets 2017, 22:31

Euromen kirjutas:@ Rennu
Imelik küll. Mul tulevad mega head pildid. Müra tekkib sellest vist et kui sa avad Avad rohkem, siis ta keerab mikski ISO ka põhja. Minul teeb vähemalt nii. ISOd ma keeran pärast ise parajaks. Minul on jällegi RAWiga mingi jama. DNGeed on kas tühjad või rohelise tooniga.

Ei, ei ma tõmbasin iso ka maha ikka. Kiirelt vaatasin seadetes ka ringi kuid ei leidnud midagi mis vihjaks veale ja lasin uuesti maha (tühistasid arve ka)
Kui pessimist näeb surnuaial ainult riste, siis optimist näeb ainult plusse

Kasutaja avatar
VWM
Entusiast
Telefon: Nexus 5

Lugemata postitusPostitas VWM » 15 Dets 2017, 15:34

reps kirjutas: ;) Noh OnePlusiga eriti nokitseda pole vaja, kuigi launcher mulle ei meeldi ja kasutan Novat. Muide IGO paadunud fännina tekkis mul Oreoga probleem, ekraan must kuigi navi nagu töötaks, iGo Nextgen töötab aga võrreldes Primoga on see täielik saast. Kui keegi teab rohtu võiks privas teada anda.

Nu eks hiljem saab miskit ikka timmida, custon kernel ja asjad. Aga esialgu ei ole aega väga mässata. Suht ok üleminek nexus 5 pealt 5T peale .
Pilt
Rom: Stock
Kernel: Stock
Recovery: Stock

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

Logi sisse  •  Registreeru